levne pergoly 33

Výhody hliníkových pergol jsou četné. Tu největší z nich, lze vyčíst už ze samotného označení, tedy že jsou levné. Oproti konkurenčním řešením vám totiž ušetři až desetitisíce korun. Kolik tedy levné pergoly stojí, jaké jsou jejich další výhody…?

 

Nízká cena

Levnou hliníkovou pergolu Palram pro svou zahradu získáte už od 22 000 Kč. Ve srovnání s ostatní výrobci, jejichž pergoly stojí 50 000 nebo 100 000 Kč, tak můžete mít vlastní moderní pergolu doslova za pakatel.

a banner akční nabídka

Rychlá montáž

Navíc ušetříte za odbornou montáž stavební firmou. Pergoly jsou totiž určeny k montáži svépomocí. Bez předchozích zkušeností, pouze s využitím základní sady nářadí a přehledného návodu. Montáž je velmi rychlá. Ještě v den dodání si tak můžete užívat pohodlí a možností, které vám pergola přináší.

Moderní materiály a design

Hliníkové pergoly Palram vynikají svým luxusním vzhledem a kvalitním provedením. Hliníková konstrukce a polykarbonátové zastřešení odolává nepříznivému počasí, poškození a hliník i korozi. Polykarbonátové střešní díly jsou navíc ošetřeny účinnou ochranou proti UV záření.

Nulová údržba

Veškeré použité materiály nevyžadují téměř žádnou údržbu. Stačí opláchnutí vodou ze zahradní hadice, případné nečistoty se smyjí a pergola je zase jako nová.

Přizpůsobitelnost

Mezi další výhody levných hliníkových pergol se řadí variabilita. K dispozici je celkem 5 rozměrových variant s možností individuálního nastavení šířky a výšky. Velmi oblíbené jsou také příplatkové boční stěny, které vás ochrání před větrem a dodají pergole ještě modernější vzhled. Rovněž můžete využít propojovací KIT. A s jeho pomocí spojit dvě pergoly, čímž prostor pergoly snadno a levně zvětšíte.

Dlouhá životnost a nadstandardní záruka

Životnost pergol dosahuje i více než čtvrt století, takže bude zkrášlovat zahradu a poskytovat příjemné místo k odpočinku i zábavě opravdu dlouho. A záruku získáte rovnou na 10 let.

 

ceník


Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefonní číslo
Zadejte telefon
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, že nejste robot:
Potvrďte, že nejste robot.