Zastřešení terasy levnou pergolou

 alu pergola palram

Máte venkovní terasu, ale chybí vám zastřešení a tak musíte pokaždé, když začne pršet nebo foukat vítr, utéct? A dopít si kávu, dočíst noviny v obývacím pokoji? Se zastřešením Palram, to můžete změnit a vychutnat si relaxaci na terase za každého počasí, rychle a hlavně levně.

a banner akční nabídka

Levné designové zastřešení terasy Palram získáte za cenu kolem 20 000 Kč. To však není jediná výhoda, kterou nabízí. Montáž totiž hravě zvládnete svépomocí, a tím ušetříte až desetitisíce korun za montáž stavební společností. Navíc vám díky kvalitním materiálům, zpříjemní život i na více než čtvrt století…

 

Moderní a bezúdržbové materiály

Pro výrobu se používají výhradně moderní a odolné materiály s dlouhou životností.  Lehká, pevná a stabilní hliníková konstrukce je opatřená kvalitní povrchovou úpravou. Výborně odolává nepříznivým klimatickým vlivům a korozi. Moderní polykarbonátové střešní panely, jsou pak ošetřeny účinnou UV ochranou, poskytují příjemný stín, bezpečí a současně propouští přes 90% světla.

Oba materiály jsou 100% bezúdržbové, stálobarevné a mají dlouhou životnost, přesahující několik desetiletí.  Znamená to, že nemusíte ztrácet čas s pravidelnou údržbou, a že zastřešení terasy vypadá i po letech jako nové.

 

Rychlá montáž

Konstrukce hliníkového zastřešení terasy Palram je velmi jednoduchá. Složená jen z několika dílů, montáž tak ve dvojici zvládnete jednoduše svépomocí, bez speciálního nářadí, bez předchozích zkušeností… Vícevrstvé polykarbonátové střešní panely navíc využívají systém Click and Lock. Stačí je tak jednoduše zasunout do lišty.  Žádné šplhání, lezení po konstrukci a jištění. Vše zvládnete pohodlně ve stoje nebo s pomocí žebříku. Stačí chvilka a zastřešení terasy máte hotové raz dva. Připravené na první posezení.

 

Snadná přizpůsobitelnost

Zastřešení terasy Palram je zároveň velmi variabilní, kromě nastavení rozměrů přesně podle vašich potřeb, můžete s pomocí propojovacího KITu spojit dvě a více pergol dohromady, a tím získat větší užitnou plochu. Případně ji doplnit o luxusní boční stěny, které vás ochrání před větrem.

 Ušetřete desetitisíce a užívejte si posezení na terase - stačí objednat zastřešení terasy

ceník


Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefonní číslo
Zadejte telefon
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, že nejste robot:
Potvrďte, že nejste robot.