plachtové přístřešky a garáže v nabídce

garaze13

garaze14

Plachtové garáže jsou vhodným a cenově dostupným řešením pro každého, kdo chce 100% a levně ochránit svůj automobil, motorku nebo dodávku a zároveň, co nejvíce ušetřit. A přitom užívat i dalších výhod, které oproti tradiční garáži přináší.

Plachtové garáže ShelterLogic vynikají rychlou montáží svépomocí pro dvě osoby. Bez použití speciálního nářadí a jakýchkoliv předchozích zkušeností. Její dokončení je s pomocí podrobného návodu otázkou přibližně jedné a půl až dvou hodin. Kryté stání pro vůz nebo skladovací prostor, tak zajistíte téměř okamžitě.

garage-original

Garáž tvoří lehký ocelový rám s odolnou povrchovou práškovou úpravou, která se neloupe ani nepraská. A chrání rám před korozí a rzi. Voděodolná plachta z tkaného bezešvého, tepelně spojeného polyethylenu, ošetřená proti stárnutí, blednutí a škodlivému UV záření pak zaručuje, že bude automobil v bezpečí před deštěm či jinými nepříznivými vlivy počasí, které mohou vést ke rzi, vysokým teplotám v interiéru nebo poškození citlivých částí vozu.

Foto plachtové garáže, přístřešky, altány, dřevníky a další produkty

Plachtové garáže jsou vybaveny rolovacími dveřmi s dvojitým zipem. Manipulace s dveřmi i vjezd, je díky tomu maximálně pohodlný.

Díky své konstrukci a skladnosti jsou plachtové garáže mobilní. Budete-li potřebovat, jednoduše garáž rozložíte, schováte zpět do krabice nebo přesunete jinam a opětovně smontujete. To je velká výhoda zejména v případě, že rádi cestujete na dovolenou autem a chcete mít vždy možnost krytého parkování. Nebo pokud se stěhujete atd.

Chcete také levné kryté stání pro váš vůz? Bez velkých investic, s rychlou stavbou a dlouhou životností? Mobilní plachtové garáže ShelterLogic jsou správným řešením.