plechov dvougar se sedlovou stechou 3

Plechové garáže se sedlovou střechou – přehled vybraných modelů

Samostatná plechová garáž SIEBAU se sedlovou střechou

Jednomístná plechová garáž s elegantní sedlovou střechou a štítem nad vraty. Dodáváme v široké škále rozměrů a možností výběru profilovaných nebo rovných stěn. Včetně volby z 8 barevných odstínů szříkané venkovní omítky. Střešní krytinu tvoří buďto trapézové plechy nebo plech s věrnou imitací střešních tašek, které dodají garáži na eleganci.

Dvougaráž SIEBAU se sedlovou střechou

Dvojgaráž se sedlovou střechou nad boční stěnou a výklopnými nebo sekčními vraty. Kvalitní venkovní omítka je samozřejmostí. Možnost kombinace s luxusním carportem, v současné době velmi populární provedení. V případě, že potřebujete zajistit kryté parkování pro větší počet automobilů, lze spojením libovolného počtu dvojgaráží sestavit také řadové garáže.

a banner akční nabídka

Výhody a vlastnosti plechových garáží SIEBAU

Odolné a bezúdržbové materiály s dlouhou životností

Pro výrobu se používají výhradně materiály té nejvyšší kvality. Veškeré ocelové díly jsou zinkovány metodou galvalume, která zahrnuje až 55% příměs hliníku. Takže, jsou takto ošetřené materiály až 6x odolnější vůči korozi, než při ošetření obyčejným žárovým zinkováním. Rez tak nemá žádnou šanci.  A garáž nevyžaduje prakticky žádnou údržbu.Střecha je navržena tak, aby hravě odolala zátěži až 125 Kg/m2 (sněhová zátěž). Další zvýšení nosnosti, jako u plechové garáže s plochou střechou, není možné.Výhodou plechových garáží SIEBAU oproti konkurenci, jsou také výborné konstrukční a statické vlastnosti, prokázané statickými zkouškami a certifikáty kvality.

 

Rychlá montáž bez použití těžké techniky a mobilita

Jednoduchá konstrukce umožnuje bleskovou montáž. Už do 24 hodin tak můžete garáž začít naplno využívat. Ušetříte tak i několik týdnů náročné výstavby, které by si vyžádala stavba zděné garáže. Skutečnost, že se jedná o mobilní montovanou stavbu také znamená, že k umístění na pozemek není nutné stavební povolení (dle zastavěné plochy a stavebního zákona). Hotovou garáž lze kdykoliv demontovat a přesunout nebo uschovat.

Ušetříte statisíce

Koupí plechové garáže se sedlovou nebo plochou stechou od SIEBAU ušetříte i více než 60% nákladů na výstavbu zděné garáže, což představuje až 150 000 Kč. Proto neváhejte a kontaktujte nás pro více informací. A už brzy můžete začít využívat všech výhod, které vám přináší plechová garáž

 

 

plechov adov gare siebau

Plechové garáže s plochou střechou – přehled modelů

Samostatná plechová garáž s plochou střechou

Jednoduchá plechová garáž se stáním pro jeden automobil nebo motorku. Jedná se rovněž o ideální prostor ke skladování materiálu, dřeva nebo úschově kola a podobně, případně zřízení dílny či zahradního domku. Nabídka zahrnuje menší, větší i zvýšené garáže různých rozměrů.

Standardní plechová dvojgaráž s plochou střechou

Dvojgaráž s plochou střechou a dvěma výklopnými nebo sekčními vraty. Dodávají se jak s plochou tak prolisovanou střechou. S možností rozdělení prostoru mezistěnou, lze jej však ponechat volně průchozí, bez předělu.

Rozšířená plechová dvojgaráž s plochou střechou

Dvojgaráž pro náročné. Součástí jsou luxusní sekční vrata o šířce 5m s motivem a barvou podle vlastního výběru. Možnost pro výběru mezi rovnou a profilovanou střechou.

Řadové plechové garáže s plochou střechou

Skvělé řešení pro parkování mnoha automobilů. Kombinací samostatné a nástavbové plechové garáže lze realizovat řadové garáže v jakémkoliv počtu, a to za výrazně nižší náklady a během několika dní.

a banner akční nabídka

Vlastnosti a výhody plechové garáže

Prvotřídní materiály s dlouhou životností

Veškeré díly garáže jsou kompletně zinkovány metodou Galvalume, která na rozdíl od běžného žárového zinkování obsahuje až 55% hlíníky, je tak až 6x účinější proti korozi, která nemá žádnou šanci.  S tím souvisí několik desítek let dlouhá životnost a nulové nároky na údržbu. Nosnost střechy je pak  rovných 125 Kg/m2 (sněhová zátěž).

Velkou výhodou jsou výborné statické vlastnosti, podložené statickými zkouškami. Plechové garáže tedy obstojí i ve velmi nepříznivých podmínkách.

Snadné přizpůsobení vlastním potřebám

Garáže jsou variabilní. Na výběr tak máte nejen z široké škály rozměrů a modelů garáží, ale i barevných odstínů elegantní venkovní stříkané omítky. A samozřejmě bohatého příslušenství – od plastových oken, dveří, regálů až po elektropohon vrat.

Mobilita a rychlá výstavba

Plechové garáže jsou mobilní, a tedy snadno přesunutelné z jednoho místa na druhé. Konstrukce je proto maximálně jednoduchá a umožňuje rychlou montáž do 1 dne. Navíc nevyžaduje stavební povolení, zákldovou desku... kromě několika měsíců výstavby, které by trvala stavba zděné garáže, vám ušetří i několik statisíce korun. 

 

 

zvysene plechove garaze siebau

Vysoké plechové garáže SIEBAU

Vysoké plechové garáže skvěle kombinují maximum užitných vlastností a moderní design. Mají větší světlou výšku, než standardní plechové garáže. Jedná se tak o skvělé řešení pro parkování vyšších vozidel jako jsou nákldní vozy, minibusy, dodávky nebo obytné přívěsy. 

Veškeré ocelové díly jsou zinkovány postupem zvaným Galvalume, který oproti běžnému žárovému zinkování obsahuje až 55% hliníku. Garáže jsou tak několikanásobně odeolnější proti vzniku rzi. Navíc se nemusíte téměř vůebec zabývat údržbou. Z venku je garáž opatřena luxusní stříkanou omítkou v barvě podle vlastního výběru (na výběr z 8 odstínů).

a banner akční nabídka

Nosnost střechy je 125 Kg/m2 (sněhová zátěž). Střešní oceloové plechy jsou v trapézovém provedení lakovány hnědou barvou.Případně v imitaci střešní tašky v černé nebo cihlově červené barvě. Střešní atika je standardně v provedení střešní krytiny. Sučástí pak jsou kvalitní výklopné nebo sekční vrata. Možnost rozšíření o celou řadu příslušenství jako regály, plastová okna, dveře a podobně, je samozřejmostí.

Plechové garáže Siebau disponují všemi potřebnými certifikáty a testy prokazující výborné statické a konstrukční vlastnosti. Hravě tak obstojí i v náročních podmínkách.

 

Rychlá montáž a snadná přenositelnost

Montáž vysoké plechové garáže jje díky jednoduché konstrukci výrazně rychlejší, než stavba zděné garáže. Už za několik hodin (max. do 1 dne) je tak garáž připravená chránit váš automobil, poskytnout prostor  pro skladování...

Montované garáže jsou mobilní, takže umožňují kdykoliv provést demontáž a následný přesun na nové, vhodnější místo. Zároveň k jejímu umístění na pozemek nepotřebujete stavebí povolení (dle zastavěné plochy a stavebního zákona), ušetříte tak čas a nemalé peníze.

 

Statisícové úspory a nadstandardní záruka

S vysokou plechovou garáží Siebau ušetříte nejn čas, ale především i více než 50% nákladů na stavbu zděné garáže, tedy statisíce korun, které tak můete investovat do dalších projektů. Na všechny prémiové plechové garáže Siebau navíc poskytuje 10 letou záruku. 

 

 

Osazení garáže

Plechová garáž Siebau je samonosná mobilní konstrukce, umožňující rychlou. Osazená na základových pásech nebo základové desce. Přípravu základů provádí stavitel popřípadě stavební firma podle pokynů a projektu.

zaklad pro montovanou garaz

zaklad pro garaz siebua

Stavební připravenost

Montáž jednotlivých stěn garáže se provádí na připravený základ za pomoci hmoždin a šroubů. Je důležité, aby byl základ maximálně rovný. Podlaha není součástí garáže, proto ji po usazení garáže doporučujeme dokončit. Podrobné informace a požadavky na stavební připravenost vám na požádání rádi zašleme.

a banner akční nabídka

Pokud se nechcete přípravou základů zabývat nebo na ni nemáte čas, zajistíme stavební přípravu k osazení garáže za vás tzv. na klíč. Ušetříte si tak spoustu času i námahy. Cena realizace se stanovuje podle vzdálenosti. Pro jednogaráž s rozměry 3x6m připravíme základy za cca 15 000 Kč.

montaz garaze siebau

Montáž garáže

Cena montáže není zahrnuta v ceně garáže. Odvíjí se od typu/rozměru garáže a řeší individuální kalkulací. V průměru se náklady na montáž pohybují mezi 7 000 až 15 000 Kč.  A hradí se mimo dodávku garáže, není-li uvedeno jinak.

Montáž plechové garáže se provádí bez použití těžké techniky, ručně. A trvá nanejvýš 24 (průměrně 5) hodin. Váha standardní jednoduché garáže s jedním stáním (2,97 x 5,86 m) se pohybuje okolo 600 kg. Přeprava probíhá pomocí speciálně upraveného vozíku za osobním automobilem. V případě větších sestav (řadové garáže) kamionem. Je tedy nutné počítat s dostatečným manipulačním prostorem pro přepravní vozidlo i následnou montáž.

montaz garaze siebau postup

Další stavební úpravy

Na základě individuálních požadavků klientů, jsem schopni zajistit i další stavební úpravy – konstrukční, rozměrové atd. Neváhejte nás kontaktovat s jakýmkoliv požadavkem.

dvojgaraze siebau postup

Virtuální prohlídky plechové garáže s omítkou Siebau GmbH                       

 

 

plechov gar siebau 3

Potřebujete novou garáž a vážíte každou korunu, nebo se vám jen nechce zbytečně investovat satisíce do výstavby zděné garáže? Plechová garáž SIEBAU je pro vás skvělým řešením. Nejenže je výrazně levnější, než betonová či  zděná garáž, její stavba je rychlá a snadno ji přizpůsobíte vlastním potřebám. Navíc luxusně vypadá a má široké možnosti využití.

Tradičný německý výrobce plechových garáží Siebau je rovněž zárukou nejvyšší kvality. K výrobě se používají výhradně odolné a bezúdržbové materiály s dlouhou životností. Veškeré ocelové díly jsou kompletně zinkovány metodou zvanou Galvalume. Toto speciální zinkování na rozdíl od běžného žárového zínkování, obsahuje příměs až 55% hliníku. Je tak 5-6x odolnější vůči korozi, která nemá prakticky žádnou šanci. Dlouhotrvající krásný vzhled a desítky let dlouhá životnost, je tak zaručena.

a banner akční nabídka

Plechové garáže jsou kromě ochrany a parkování automobilu, rovněž vhodné ke skladování materiálu nebo čehokoliv, co vám doma překáží a nemáte to kam uschovat. Nadšeným pěstitelům a zahrádkářům skvěle poslouží jako náhrada za zahradní domek. A kutilové ji hravě přetvoří ve vlastní dílnu, po které tak dlouho toužili...

Plechová garáž je opatřena krásnou barevnou omítkou (vyberte si z 8 odstínů). Zároveň tak plní úlohu estetického architektonického prvku a zkrášluje celé své okolí. Univerzální a přitom moderní design a variabilita vám umožní sladit garáž s architektonickým stylem svého domu či jakéhokoliv projektu. Stane se tak jeho nedílnou a přirozenou součástí.

Z široké nabídky rozměrů a modelů garáží s plochou nebo sedlovou střechou si vybere každý. Bohatá paleta doplňkového příslušenství je samozřejmostí. Stejně tak i 10 letá záruka.

Proto neváhejte, kupte si plechovou garáž i vy. Ušetřete statisíce korun, měsíce výstavby. Získejte levnou plechovou garáž prémiové kvality, která ochrání váš automobil před nepřízní počasí i krádeží.

 

 

garaze siebau

Informace o plechové garáži

Plechová garáž SIEBAU je samonosná, mobilní stavba z prvotřídní oceli se zinkováním Galvalume, které je až 6x odolnější vůči korozi, než standardní žárové zinkování. Obsahuje totiž příměs až 55% hliníku. Vysoká odolnost, dlouhá životnost a téměř nulové nároky na údržbu zaručeny. 

Široká modelová řada zahrnuje plechové garáže s plochou střechou, garáže se sedlovou střechou nebo vysoké a řadové garáže v mnoha rozměrových provedeních. S možností rozšíření o praktické příslušenství, které ještě zvýší jak estetický vzhled, tak uživatelský komfort celé garáže. Na výběr máte rovněž z 8 různých barevných odstínů kvalitní venkovní stříkané omítky, díky které plechovou garáž nerozeznáte od několikanásobně dražší zděné garáže.

Doprava plechové garáže

Přepravu rozložené garáže zajišťujeme na speciálně upraveném vozíku za osobním automobilem. V případě větších sestav jako jsou řadové garáže, provádíme přepravu kamionem (8-20 tun).

Při dodání garáže pro montáž svépomocí je přeprava v ceně a vykládku garážových dílů zajišťuje objednatel. V případě dodání včetně montáže dodavatelskou firmou, je montáž a doprava montážníků na místo určení účtována samostatně. Na základě individuální a přesné kalkulace, která se odvíjí od vzdálenosti a velikosti garáže. A pohybuje se v rozmezí 7 až 15 tisíc korun.

 

Základy a montáž plechové garáže

Montáž stěn garáže se provádí na připravené základy ve formě základové desky, obvodových pásů nebo zámkové dlažby pomocí šroubů a hmoždin. Průměrná doba montáže je 5 hodin. Maximálně 1 den.

Podklady pro přípravu základů dodáváme společně s potvrzenou objednávkou. V případě, že nemáte čas nebo chuť se jejich přípravou zabývat, zajistíme stavební přípravu za vás na klíč. Cena přípravy základů pro standardní jednomístnou garáž je cca. 15 000 Kč.

zaklady siebau

Je nutné stavební povolení?

Ne, stavební povolení ani ohlášení není pro mobilní stavby nutné – do 25m2 zastavěné plochy. Nejenže, že tak koupí plechové garáže ušetříte i několik set tisíc korun, které stojí stavba zděné garáže. Ušetříte i spoustu času a další peníze za povolení.

povoleni siebau

Můžu si někde plechové garáže prohlédnout?

Ano, můžete. V Tehovci jsme pro vás připravili největší ukázkové centrum garáží a přístřešků v ČR, které čekají na to, až si je osobně prohlédnete a přesvědčíte se, že jsou pro vás správnou volbou.

showroom

 

plechov dvougar se sedlovou stechou

Montované garáže SIEBAU – popis vlastností a výhod

Montované garáže tohoto tradičního německého výrobce se řadí mezi špičku na trhu. Vynikají nejen svou vysokou kvalitou, moderním designem, výhodnou cenou, ale i přizpůsobitelností a jednoduchostí montáže. Potvrzujete i jejich popularita jak u nás, tak celé Evropě.

Materiály, které vydrží celá desetiletí

Klíčovým materiálem jsou ocelové plechy se zinkováním Galvalume, obsahujícím 55% hliníku, díky tomu jsou až 6x odolnější vůči korozi, než plechy opatřené standardním žárovým zinkováním. Garáže jsou bezúdržbové a opatřené elegantní stříkanou omítkou v barvě, kterou si sami vyberete.

Přizpůsobení vlastním potřebám

Kromě malby máte na výběr z početného příslušenství – od plastových oken, různých typů dveří, úložného systému až po elektronický pohon vrat… které uživatelský komfort garáže ještě zvýší. Stejně široká je nabídka nejrůznějších rozměrů a modelů garáží. Ať už hledáte jednoduchou, řadovou, vysokou nebo dvojgaráž s plochou či sedlovou střechou, vždy si snadno vyberete.

a banner akční nabídka

Montované garáže SIEBAU jsou navíc navrženy s ohledem na široké využití. Takže, stejně jako poskytnou bezpečí vašemu vozu, mohou posloužit i jako sklad materiálu, dílna, zahradní domek nebo venkovní kuřárna. Záleží jen na vás. Možnosti jsou neomezené.

Více informací na www.siebaucz.cz

Katalog produktů Siebau GmbH - PDF

Mobilita a rychlá montáž

Plechové garáže jsou mobilní, k montáži není nutné žádné stavební povolení (do 25m2 zastavěné plochy) ani základovou desku… Montáž je tak skutečně jednoduchá. Takže ji můžete začít naplno využívat do 24 hodin od započetí montáže.

Ušetří vám tak nejen čas, ale i statisíce korun, je totiž až o 60% levnější než stavba zděné garáže. 

 

 

plechova garaz vario osnice

Německé plechové garáže SIEBAU s omítkou (odstín dle vlastního výběru) vynikají prémiovou kvalitou, moderním vzhledem a širokou škálou rozměrových variant a doplňkového příslušenství. Snadno si tak vyberete přesně takovou garáž, která bude dokonale ladit s architektonickým stylem vašeho bydlení a splní všechny další osobní požadavky. Nabídka zahrnuje jednoduché modely s jedním stáním, prostorné dvojgaráže nebo řadové garáže, ale i velmi populární kombinaci garáže a carportu. Variabilita celého systému rovněž umožňuje i jiné způsoby využití než parkování automobilu. Poslouží jako rychlý sklad materiálu, zahradní domek, zázemí odpadového hospodářství nebo venkovní kuřárna… možností je nespočet.

Dlouhá životnost, nulová údržba a výhodná cena

Klíčovým materiálem je ocel, veškeré díly jsou zinkovány speciální metodou Galvalume, která oproti běžnému žárovému zinkování obsahuje příměs až 55% hliníku. Plechová garáž SIEBAU je tak několikanásobně odolnější vůči korozi. S tím souvisí nulové nároky na údržbu a desítky let dlouhou životnost.

a banner akční nabídka

Zároveň je až i o více než 70% levnější, než zděná výstavba. Koupí německé plechové garáže tak ušetříte i přes 150 000 Kč. A to není vše.

Rychlá montáž, žádné stavební povolení

A protože se jedná o mobilní stavby, nemusíte platit za drahé stavební povolení ani vyřizovat ohlášku nebo investovat do základové desky (do  25m2 zastavěné plochy). Ušetříte tak ještě více peněz.

A zároveň i času. Montáž plechové garáže SIEBAU je totiž jednoduchá a rychlá. Do 24 tak máte hravě zajištěno kryté a bezpečné parkování pro svůj vůz, které ho ochrání jak před rozmary počasí, tak drzými zloději… a rovněž vám poskytne místo ke skladování. 

Foto plechové garáže s omítkou Siebau GmbH

Mobilita

Již smontovanou garáž navíc můžete kdykoliv demontovat, uschovat nebo přesunout na jiné, vhodnější místo, čímž ještě více rostou možnosti jejího využití.

Začněte využívat výhod plechové garáže s omítkou od Siebau i vy. Ušetříte peníze i čas. 

Virtuální prohlídky plechové garáže s omítkou Siebau GmbH                       

Plechová dvojgaráž typ Vario 6x6m, velká sekční vrata        Plechová dvojgaráž 6x6m + 2x vrata a sedlová střecha

Jsme výhradním zastoupením německého výrobce Siebau GmbH pro ČR a SR. 

Více informací na www.siebaucz.cz

 

 

plechov dvougar se sedlovou stechou

Říká se, že kvalitní a populární výrobek poznáte podle toho, že ho ostatní kopírují. Německé plechové garáže Siebau s omítkou, jsou toho důkazem. Počet společností, které vyrábějí levné a nekvalitní napodobeniny těchto prémiových garáží, totiž stále roste. Převážně pak v Polsku… V čem se liší od německého originálu, proč dát přednost kvalitě před nižší cenou, a jak se vyhnout zklamání? Vše se dozvíte v tomto článku.

a banner akční nabídka

Polské kopie – nižší cena, ale i kvalita a bezpečnost

Je pravda, že neoriginální plechové garáže s omítkou jsou levnější, a může ušetřit pár tisíc. Nižší cena se však výrazně projevuje na výsledné kvalitě produktu… Design je sice téměř identický a i zkušené oko odborníka, v něm najde rozdíly jen stěží. Tím ovšem veškerá podobnost končí. A na řadu přichází propastné kvalitativní a bezpečnostní rozdíly.

Při výrobě se často používají méně kvalitní materiály a pouze standardní žárové zinkování. Odlišná je i úroveň provedení omítky. Fasáda totiž nemusí být správně nastříkaná, a její vrstva je zpravidla silnější, což vede k brzkému odlupování a opadávání. Garáž tak už po pár letech ztrácí na kráse. Z původně nádherné garáže, se stává obyčejná, nevzhledná bouda.

Problémem mohou být chybějící statické zkoušky, které by jasně prokázaly stabilitu, a tedy především bezpečnost těchto kopií.

Většina prodejců levných napodobenin rovněž neposkytuje odborný servis, nemá dostatek zkušenost nebo nedokáže přesně odpovědět na jejich otázky k produktům. 

Německé originální garáže Siebau – tradice a záruka kvality 

Pro výrobu se používá výhradně ušlechtilá ocel se speciálním žárovým zinkováním s příměsí hliníku tzv. Galvalume. Garáže jsou tak až 6x odolnější vůči korozi, než kopie se standardním zinkováním, jejich životnost tak dosahuje i více než 40 let. Vrstva omítky je rovnoměrná, má adekvátní tloušťku, nedrolí se a pokrývá 100% plochy plechů. I po mnoha letech tak vypadá luxusně a celistvě. Jako nová.

Všechny modely garáží Siebau disponují statickými posudky, certifikacemi včetně TÜV, které jsou jasnou garancí kvality a odolnosti garáží i v nejtěžších podmínkách. Důkazem je také více než 60 letá historie značky a 10 letá záruka. Všem svým zákazníkům poskytujeme profesionální servis.  A jsme připraveni zodpovědět jakékoliv otázky ohledně produktů.

Rovněž disponujeme největším ukázkovým centrem garáží a přístřešků v ČR, kde si můžete jednotlivé modely detailně prohlédnout. 

 

 

plechov dvougar siebau 2

Výhody plechových garáží s omítkou

 

Finanční a materiální úspora

Plechové montované garáže jsou levnější alternativou betonové nebo zděné výstavby. Úspora se pohybuje v řádu desítek až statisíců korun. Nepotřebujete základovou desku ani stavební povolení (do 25m2). Úspory, které plechové garáže s omítkou přináší, tak ještě rostou.

 

Úspora času – rychlá montáž

Rychlá montáž bez použití těžké techniky patří mezi další výhody plechových garáží s omítkou. Oproti několikaměsíční výstavbě zděné varianty, totiž trvá montáž plechové garáže pouze cca. 1 den. Ve srovnání s 2 hodinami v případě betonové garáže sice zase o něco déle, ale již zmíněná nízká cena, to však bohatě vynahrazuje.

a banner akční nabídka

 

Elegantní vzhled a přizpůsobitelnost

Stříkaná venkovní omítka dává garáži moderní vzhled, díky kterému je ve finále téměř k nerozeznání od dražších garáží realizovaných běžnou metodou výstavby.

Široká nabídka rozměrů, modelů, nástavbových prvků a příslušenství umožňuje přizpůsobení garáže vašim specifickým potřebám.

 

Minimální nároky na údržbu a garance dlouhé životnosti

Vlastnosti jako bezúdržbovost a dlouhá životnost, jichž je dosaženo použitím prvotřídní zinkované oceli, jsou i přes nízkou cenu považovány za největší výhody plechových garáží s omítkou Siebau. Nemusíte aplikovat žádné ochranné nátěry… a přitom máte jistotu, že garáž odolá jakýmkoliv nepříznivým klimatickým vlivům, nezrezaví, a to minimálně několik desetiletí.

 

Výborné statické parametry s možností zvýšení nosnosti střechy

Na rozdíl od značné časti konkurenčních levných garáží, disponují garáže Siebau statickými zkouškami a střechou dimenzovanou na sněhovou zátěž – 125Kg/m2 s možností zvýšení až na 250 Kg/m2.

 

Plechové garáže Siebau jsou také vhodné k využití jako zahradní domky. Zahradní domek je možné využít jako místo pro ukládání dřeva, venkovní kuřárnu nebo jako zázemí odpadového hospodářství. Vybrané modely plechových garáží si můžete po telefonické dohodě osobně prohlédnout v ukázkovém centru garáží v Tehovci u Říčan. Montované plechové garáže SIEBAU se dodávají na klíč a po jednoduché montáži jsou ihned připravené k používání. Samozřejmostí je plný servis pro zákazníka - návštěva místa, dokumentace, doprava garáže. Plechové garáže německé zn. SIEBAU se zárukou 10 let jsou nejlepší cestou ke kvalitní garáži za přijatelnou cenu.

 

Plechové garáže

Podle statistik je v ČR registrováno přes 4,6 milionu osobních automobilů, které je nutné někde zaparkovat, přičemž by mělo stání uchránit automobil před odcizením či poškozením. Ale ne vždy tomu tak je. Velká část vozů pouze stojí venku, kde jsou vystaveny nežádoucím vlivům. Majitelé si to naštěstí stále více uvědomují. Ve vyřešení tohoto problému jim však často brání obavy z vysokých nákladů na realizaci garážového stání. Ty jsou ale zbytečné, existuje totiž levné a rychlé řešení – plechová garáž.

 

Výhody plechové garáže – ušetří peníze i čas

K největším výhodám plechové garáže patří především podstatně nižší cena. Pořízením, je totiž možné ušetřit až 50% nákladů potřebných na výstavbu zděné či betonové garáže, což představuje několik desítek až stovek tisíc korun. Hlavním použitým materiálem jsou ocelové plechy, jejichž jednotlivé dílce jsou k sobě postupně montovány.  Díky tomu, tak lze garáž postavit bez použití těžké techniky do 24 hodin. Ihned poté, je připravena k užívání. Odpadají tak zdlouhavé týdny výstavby.

 

Plechové garáže – mobilita a vysoká odolnost

Stejně rychlá je i případná demontáž. V případě potřeby, je tedy možné kdykoliv uvolnit prostor k jiným účelů a garáž jednoduše přemístit nebo pouze složit a uschovat. Mobilitu oceníte rovněž ve chvíli, kdy se rozhodnete například odstěhovat. Plechová garáž má zároveň minimální až nulové nároky na údržbu, čehož je dosaženo použitím výhradně kvalitního materiálu a aplikací ochranných nátěrů a dalších povrchových úprav. Ty zvyšují odolnost proti poškození a korozi.

Plechové garáže na klíč a jejich využití

Nabídka plechových garáží je opravdu široká – od standardní jednoduché garáže pro jeden automobil, až po dvojgaráž nebo řadové garáže.  Celý systém je maximálně variabilní, což umožňuje podobu a vybavenost garáže přizpůsobit individuálním potřebám. Je tak čistě na uvážení každého, jestli se rozhodne dát přednost větším nebo menším rozměrům, výklopným či sekčním vratům, případně sedlové anebo ploché střeše. Samozřejmostí je pak možnost volby barvy omítky. Případně dodatečného pořízení doplňků jako okapy nebo přidání otvoru pro okno a podobně.

 

Všechny tyto vlastnosti předurčují plechové garáže k celé řadě využití. Nemusí tak sloužit pouze k ochraně automobilu. Současně může skvěle plnit funkci domácí dílny, skladu materiálu či topných paliv. Rovněž poskytuje ideální místo pro uskladnění zahradní techniky.

Mezi absolutní špičku na poli plechových garáží patří německý výrobce Siebau, jehož garáže a další produkty jsou známé pro svou vysokou kvalitu a moderní design.

 

 

plechov gare 22

Parkujete, svůj automobil venku bez řádného zastřešení? Pokud ano, vystavujete jej nepříznivému počasí, které má za následek vznik koroze. Rovněž se díky tomu zvyšuje pravděpodobnost krádeže vozu, která může znamenat nejen značné finanční škody, ale rovněž dočasně zkomplikovat pracovní nebo i soukromý život, v případě, že potřebujete automobil prakticky neustále.

a banner akční nabídka

Pokud chcete těmto problémům předejít, je nejlepším řešením pořízení garáže. Možná si teď říkáte: "To přece vím, vždyť je to jasné, ale stavba garáže je drahá, nemůžu si ji teď dovolit". V tom máte i nemáte pravdu zároveň. Stavba zděné garáže je drahá, to ano.  A ne každý, je schopen nebo ochoten investovat do ochrany svého automobilu čtvrt či dokonce půl milionu korun. Přesto si může novou a kvalitní garáž pořídit opravdu každý.  A ještě ušetřit spoustu peněz.  Jak? Jednoduše, stačí si pořídit montovanou garáž.

 

Montovaná garáž, především v plechové variantě, je stále populárnějším řešením zajištění krytého parkování vozu. Kromě výrazně nižší ceny, je navíc mobilní, takže ji lze libovolně přesouvat z místa na místo. Díky montované konstrukci nabízí rychlou výstavbu, nevyžaduje základy, ani stavební povolení (do 25m2). Postačí vám pouze stavba tzv. na ohlášku.

Mezi tradiční výrobce s více než 60. letou tradicí, pak patří např. německá společnost Siebau, která nabízí prémiovou kvalitu za výhodné ceny. Každá montovaná garáž Siebau je opatřena speciálním zinkováním s příměsí až 55% hliníku, což několikanásobně zvyšuje její odolnost vůči korozi. Zároveň se díky tomu nemusíte zabývat téměř žádnou údržbou.

Garáže jsou maximálně variabilní, což umožňuje maximální přizpůsobení na klíč podle vašich představ, potřeb a přání. V nabídce tak najdete jednoduché řadové garáže, dvojgaráže nebo řadové garáže. Plechová garáž je dostupná jak v čistě pozinkovém provedení, tak i provedení s barevným lakováním RAL nebo stříkanou omítkou s možností výběr konkrétního odstínu.

Rovněž je zcela na vás jestli se rozhodnete pro plochou nebo sedlovou střechu garáže. Součástí jsou vjezdová dvoukřídlá, výklopná nebo sekční garážová vrata – volitelně v bílé nebo hnědé barvě. Sekční a výklopný typ lze na přání doplnit o elektropohon a dálkové ovládání, čímž ještě zvýšíte uživatelský komfort garáže.

Samozřejmostí je také široká škála doplňků a příslušenství, o které může být plechová garáž Siebau rozšířena – vnitřní úložný systém, prodloužení střechy, zadní atika a mnoho dalšího.

Pořiďte si i vy plechovou montovanou garáž Siebau – získáte levné, kvalitní a bezúdržbové parková s dlouhou životností, které spolehlivě ochrání váš vůz.

 

 

img 2599

Co jsou plechové montované garáže, jaké mají výhody?

Jedná se o typ montovaného mobilního objektu, jehož výstavba spočívá v rychlé montáži, bez použití těžké techniky a základů. Umístění montované garáže je možné na jakýkoliv přiměřeně pevný povrch. Pokud plocha nepřesáhne 25 m2, není nutné vyřizovat ani stavební povolení a montáž provést tzv. na ohlášku.

 

Montovaná garáž má tak výhodu v podobě krátké stavby, a tedy i rychlosti, s jakou ji lze začít plně využívat. Kromě toho a úspory nákladů na realizaci, je také levná. Například cena montované garáže Siebau v čistě pozinkovém provedení, bez omítky je pouze 40 000 Kč. A montovaná garáž s barevnou omítkou podle výběru může být vaše od 51 000 Kč. Nabídka zahrnuje jednoduché garáže, dvojgaráže a řadové garáže v široké škále rozměrů.

 

Nosnost střechy je 125 Kg/m2 – sněhová zátěž - s možností dodatečného zesílení. Samotná střecha garáže může být plochá anebo sedlová. Samozřejmou součástí jsou kvalitní vjezdová vrata s manuálním otvíráním – sekční, výklopná, dvoukřídlá v bílé příp. hnědé barvě. Pro usnadnění obsluhy a zvýšení komfortu lze vrata (sekční, výklopná) doplnit o elektropohon a dálkové ovládání.

 

Často není účelem garáže pouze zajištění bezpečného parkování vozu, ale slouží rovněž jako sklad materiálu, zahradního nábytku, techniky, úschovna nářadí, pneumatik… při větším počtu uskladněných předmětů je potřeba udržet si v nich přehled. Proto nabídka Siebau doplňky v podobě vnitřního úložného systému. A celou řadu dalšího příslušenství, které zvyšuje jak uživatelské vlastnosti garáže, tak estetickou úroveň montované garáže.

 

 

 

plechov gare 70

Garáž je běžnou součástí rodinného domu. Pokud vám u domu prozatím schází a teprve řešíte, jestli se pustit do stavby svépomocí, nebo raději dát přednost hotovému řešení, mohl vám pomoci tento článek o výhodách a možnostech plechových garáží.

Hotové neboli montované garáže, se vyrábí z různého materiálu. Ale jednoznačně nejpopulárnější jsou garáže plechové. Jsou totiž cenově nejvýhodnější, bezúdržbové a s dlouhou životností. Cena je zpravidla přímo úměrná variabilitě celého řešení. A běžně se pohybuje v rozmezí 10 až 60 tisíci kč. Jejich velkou výhodou je, že nevyžadují základy a do plochy 25m2, ani stavební povolení. Stačí pouze ohláška a jakýkoliv dostatečně pevný povrch, na který garáž umístíte.

a banner akční nabídka

Mezi přední evropské výrobce se řadí německá společnost Siebau, zaměřující se na prémiové garáže. Plechové garáže Siebau, jsou výrazně odolnější proti nepříznivým klimatickým vlivům. Veškeré díly jsou totiž opatřeny zinkováním Galvalume, které zahrnuje příměs až 55% hliníku. Přítomnost vysokého množství hliníku má za následek 5x až 6x vyšší odolnost proti zmíněným vlivům a zabraňuje vzniku koroze garáže. Plechové garáže nevyžadují téměř žádnou údržbu. O případné nečistoty, které na garáži ulpí, snadno smyje déšť.

V nabídce se nacházejí montované jednogaráže, dvojgaráže a řadové garáže, u nichž lze zvolit požadované rozměry, typ střechy – plochá a sedlová, vybrat mezi levnějším čistě pozinkovém provedením nebo garáží s barevnou omítkou, či lakováním podle palety RAL. V případě sekčních, výklopných nebo dvoukřídlých vrat je potom standardně na výběr mezi bílou a hnědou barvou. Sekční a výklopná vrata je možné vybavit elektropohonem s dálkovým ovládáním, takže už se nebudete muset otvíráním a zavíráním namáhat. Stačí stisknout tlačítko a pohodlně zaparkovat nebo vycouvat.

Dodatečně můžete svou plechovou garáž doplnit např. o vnitřní úložný systém, pohybové čidlo, prodloužení střechy nebo zadní atiku nebo okna, dveře a mnoho dalšího.

Chcete i vy levnou plechovou garáž prémiové kvality od Siebau, která vám ušetří peníze, čas a zajistí bezpečí vašeho vozu? Stačí udělat jediné. Využít aktuálních cenových akcí na vybrané typy a zvolit si přesně takové provedení, které splní vše, co od kvalitní garáže očekáváte.

 

Plechová garáž rovné provedení stěn                                  

 

 


plechov gar se sedlovou stechou v kombinaci s pstekem

Prefabrikované garáže Siebau jsou levnou alternativou tradiční zděné garáže. Ušetří vám totiž až statisíce korun, které je nutné vložit do zděné výstavby. Prefabrikované garáže jsou sériově vyráběné mobilní stavby, k jejichž umístění na pozemek, nemusíte vyřizovat stavební povolení (do 25m2) a obejdete se také bez nákladné základové desky. Vystačíte si pouze s jakýmkoliv jiným dostatečně pevným podkladovým povrchem a levnější ohláškou.

 

Stavba tak spočívá pouze v montáži jednotlivých dílů do jednoho celku, což je záležitostí několika málo hodin. Ještě v ten stejný den, kdy vám byla garáž doručena, ji můžete začít využívat a zajistit tak bezpečné parkování pro svůj automobil, které jej ochrání nejen před případnou krádeží, ale i nepřízní počasí.

Proti nepříznivým přírodním vlivům, je odolná také samotná garáž, opatřená zinkováním s příměsí i více než 50% hliníku. Je tak až 6x odolnější vůči korozi, než garáže ošetřené standardním žárovým zinkováním. S tím souvisí také téměř nulové nároky na údržbu. Je garáž špinavá? Stačí opláchnutí zahradní hadicí nebo počkat až zaprší. Déšť smyje veškeré usazené nečistoty za vás. A ušetří vám tak několik minut času, které můžete trávit důležitější nebo zábavnější činností.

Prefabrikované garáže Siebau jsou dodávány v různých rozměrech a provedení klasické garáže s jedním stáním, dvojgaráže nebo jako řadové garáže. Případně v oblíbené kombinaci garáž + přístřešek na auto, které zároveň poslouží i jako náhrada za chybějící pergolu. V ceně je zahrnuta stříkaná omítka, odstín dle vlastního výběru. Střecha může být jak plochá, tak sedlová. Samozřejmostí výběr typu vrat – sekční, výklopná, dvoukřídlá  - a celé řady dalšího příslušenství a doplňků zvyšujících uživatelský komfort.

Využijte i vy výhod prefabrikované garáže Siebau a zajistěte svému autu levné parkování. Nyní za akční ceny.

 

 

plechov gare 26

Montované plechové garáže jsou opět populární. Už to nejsou nevkusné náhražky za zděnou garáž. Moderní plechové garáže nabízí stylový design, vysokou odolnost a nízkou cenu, čímž zděnou garáž dokonce výrazně předčí. Co všechno tedy nabízí?

 

Cena montované plechové garáže a mobilita

Plechovou garáž si může dovolit opravdu každý. Garáž německého výrobce Siebau, totiž můžete získat už za částku kolem 40 000 Kč. Ve srovnání se zděnou nebo betonovou garáží, tak ušetříte několik desítek až stovek tisíc korun. A zároveň se nemusíte zabývat vyřizováním drahého stavebního povolení. Montované plechové garáže Siebau jsou mobilní. Jejich konstrukce tak umožňuje velmi rychlou montáž/demontáž. Následně ji můžete ihned začít využívat pro své potřeby. V případě, že je garáž v rozloženém stavu, lze ji uschovat nebo opětovně smontovat na novém místě.

montované garáže a betonové garáže

Vysoká odolnost a nulová údržba

Hlavním materiálem použitým pro výrobu jsou ocelové plechy se zinkováním Galvalume. Veškeré díly jsou tak anti-korozní a naprosto bezúdržbové.  Bez jakékoliv údržby, tak zůstane vaše garáž jako nová celá desetiletí.

Montované plechové garáže na klíč

Montované plechové garáže Siebau se vyrábí jak v jednoduchém provedení, tedy pro jeden automobil, tak v podobě prostornější dvojgaráže, kde pohodlně a bezpečně zaparkujete hned dva vozy. Občas je však potřeba zajistit kryté parkování výrazně třem nebo i více automobilům.

 

Speciálně pro tyto účely jsou garáže Siebau navrženy tak, aby umožnily realizaci také řadových garáží. Garáže jsou dostupné v mnoha rozměrových variantách od malých po opravdu velké, které umožňují širší možnosti využití. Pokud však potřebujete ještě více prostoru nebo chcete rozšířit stávající garáž o dílnu, jsou pro vás připraveny nadstavbové moduly. Garáž můžete rovněž kombinovat spolu s carportem Siebau nebo pergolou.

V ceně garáže je také kvalitní stříkaná omítka, odstín lze vybrat. Součástí jsou i prémiové sekční nebo výklopná garážová vrata s manuálním ovládáním. S možností doplnění o elektropohon s dálkovým ovládáním, který uživatelský komfort garáže posune ještě výše.

Zajistěte ochranu svého vozu rychle a levně i vy - pořízením montované plechové garáže.

 

 

img 2615

Stavíte rodinný dům a řešíte, kam budete parkovat auto a nevíte, jakou garáž pořídit? Pokud chcete co nejvíce ušetřit, zděná garáž není nejlepším řešením. Vhodné je naopak pořízení betonové nebo plechové montované garáže, které jsou výrazně levnější.

Z uvedených možností, jsou jednoznačně nejlevnější plechové montované garáže od výrobců jako Siebau a dalších. Oproti zděné variantě, jejíž cena se pohybuje v rozmezí dvou až čtyř set tisíc korun, jsou totiž až o 80% levnější. Důvodem je sériová výroba, která má za následek minimalizaci výrobních nákladů, a tedy i nižší koncovou cenu pro vás jako zákazníka.

a banner akční nabídka

Montované garáže Siebau se zinkováním Galvalume, jsou odolné proti korozi, zcela bezúdržbové, a navíc mobilní, takže je můžete podle potřeb přesouvat z místa na místo. A obejdete se bez stavebního povolení (do 25m2) a základové desky. Garáž tak lze umístit na libovolný dostatečně pevný povrch. Samotná montáž je velmi rychlá a obejde se bez použití těžké techniky.

Jelikož má každý jiné nároky na velikost prostoru i design garáže, je pro vás k dispozici nejen celá řada rozměrových variant, ale také typů a vybavení montovaných garáží Siebau, což umožňuje realizaci na klíč přesně podle vašich představ.

Při výběru tak vybíráte nejen barvu venkovní omítky, ale i mezi plochou a sedlovou střechou. Součástí jsou výklopná nebo sekční garážová vrata s manuálním nebo elektrickým dálkovým ovládáním. Standardně v bílé nebo hnědé barvě.  Případně lze garáž doplnit o jednokřídlé nebo dvoukřídlé ocelové dveře, plastová výklopná okna nebo kompletní vnitřní úložný systém a mnoho dalšího.

Poznejte i vy výhody montované garáže Siebau a neplaťte statisíce navíc, když nemusíte.