23.2.2018

Nikdo z nás si nekupuje auto kvůli tomu, aby ho co nejrychleji zničit. Naopak, všichni chtějí, aby jim jejich plechový miláček vydržel co nejdéle. Proto je rozhodně na místě pro něj naplánovat garáž.

14.2.2018

Nechat stát automobil venku na ulici? To je v dnešní době velice riskantní. Mnohem lepší je pořídit mu garáž. Ochrání váš vůz před zloději i nepřízní počasí.

8.2.2018

Vybrali jste si jako nejvhodnější způsob parkování hotové betonové garáže? Tím ale výběr zdaleka nekončí. Musíte stejnou pozornost věnovat i výběru vrat. Rozhodně ho nepodceňujte.

15.12.2017

Bezpečnost a pohodlí, to jsou zřejmě dvě nejhlavnější výhody hotové garáže. Právě z těchto důvodů po ní mnoho lidí sahá raději a častěji než po přístřešku. Nabízí totiž vám a vašemu vozu mnohem větší komfort, což zcela určitě oceníte. A samozřejmě je vaše auto chráněno před nenechavci.

17.11.2017

Když si kupujete auto, určitě chcete, aby vám vydrželo co nejdéle. Ovšem pokud požadujete dlouhou životnost svého vozu, měli byste proto také něco udělat. Nelze si myslet, že vám všechno samo spadne do klína. Především byste měli pro svůj vůz vybrat kvalitní garáž.

1.1.11.2017

U naprosté většiny rodinných domů najdete garáž. Jestliže už jste si garáž pořídili, nejspíš si jednoho dne položíte otázku, zda svoji garáž zateplit, nebo nikoli. Jak se rozhodnout? Jisté je jedno v posledních letech dostávají přednost hotové garáže před těmi stavěnými svépomocí. Těmto garážím ale chybí zateplení.

garáž

30.10.2017

V současnosti stále více lidí dává přednost tomu nechat si přivézt a osadit již hotovou garáž před tím, aby stavěli garáž zděnou. Je to tak, počet instalovaných hotových garáží narůstá a není divu. Z mnoha důvodů jde o výhodné řešení, za které v budoucnosti poděkujete.

26.10.2017

Když si pořídíte garáž, samozřejmě potřebujete kvalitně vyřešit také vstup do garáže. Je to ve vašem vlastním zájmu. Proto věnujte dostatečnou pozornost garážovým vratům. Jestliže si vyberete správná, zaručíte tím mnohem větší ochranu svému vozu, bezpečnost a samozřejmě i pohodlí. Pomůže vám v tom dobře zvolení mechanika garážových vrat. Nabízí se velice jednoduché otevírací mechanismy.

25.10.2017

Ať už si pro parkování svého vozu vyberete jakoukoli garáž, je více než jisté, že i v oblasti garáží vznikají nejrůznější trendy. Samozřejmě nikdy neškodí se o nich něco dozvědět, i když dobře víte, že je nijak nevyužijete ve své praxi, že se jedná spíše o perličku pro zajímavost, pro zábavu. Zkrátka se dozvíte něco nového.

24.10.2017

Když máte garáž jako součást rodinného domu, pro zloděje to znamená doslova a do písmene pozvánku dovnitř. Dokonce i policejní statistiky mluví o tom, že zloděje právě toto láká jako vstupenka dovnitř do domu. Je dokázáno, že zatímco na prvním místě jsou jako vstup do domu pro zloděje použity vstupní dveře, hned na druhém se ocitají vrata garáže.

betonová garáž

23.10.2017

Když si vybíráte garáž, zpravidla nemáte jenom jedno řešení, ale rozhodujete se mezi více možnostmi. Přitom hraje roli řada různých faktorů. Pokud jde o cenové rozpětí různých druhů garáží máte velmi široké pole působnosti. Záleží potom na vás, jaké máte finanční možnosti. Dále i to, jaké máte požadavky.

19.10.2017

Proč byste se měli rozhodnout právě pro betonové garáže? Důvodů je celá řada. Pojďme si je tedy společně probrat. Především jde o celou řadu vynikajících užitných vlastností. Dále jsou samozřejmě ve hře také nižší finanční náklady, než kdybyste stavěli sami, to je jednoznačně prokázáno.

plechová garáž

18.10.2017

Kupujete plechovou garáž a rádi byste, kdyby třeba barevně ladila s vaším rodinným domem? Nic není problém. Nemusíte mít garáž ošklivě šedivou, nebo v jiném nic neříkajícím a neladícím odstínu, která by v kontextu svého okolí vypadala doslova jako pěst na oko. Naopak. Přizpůsobit garáž svému okolí je jednoduché a výsledný efekt je skvělý.

betonova garaz

17.10.2017

Stavba garáže má celou řadu různých úskalí. Nejde jenom o samotnou stavbu. Určitě chcete, aby vám garáž poskytovala co nejvyšší přidanou hodnotu. Proto byste se měli zaměřit i na vnitřní prostor garáže. Nemusí jít jenom o šedivý prostor, kam prostě strčíte svůj vůz a dál se o nic nestaráte.

16.10.2017

Není důležitá jenom podoba vaší garáže, ale také vnitřní prostředí. Někteří lidé si myslí, že když vybudují vytápěnou garáž, udělají tím pro svůj vůz to nejlepší. To je ale bohužel velký omyl. Skutečnost je trochu jiná. Pojďme se tedy společně podívat na to, jaké podmínky jsou pro vaše auto v garáži nejvhodnější. Uvidíte sami, že garáž, kde je horko, není dobrým řešením.

13.10.2017

Pořídit si garáž je velmi důležitý krok. Zajistíte tak ochranu svému vozu před lupiči, nepřízní počasí. Garáž se rozhodně vyplatí, protože vám vydrží dlouhé roky a dá se navíc použít nejenom pro zaparkování vozu, ale i pro řadu dalších účelů. Měli byste si ale garáž také pojistit. Uvidíte, že se to může hodit.

12.10.2017

Garáže všichni považujeme tak trochu za samozřejmost. Je jasné, že chceme svým plechovým miláčkům maximálně prodloužit životnost a garáže se stávají jedním z těch prostředků, s jejich pomocí se nám toho podaří docílit. Samozřejmě k tomu ale musíme připočítat příkladnou péči o svůj vůz. Jenže odkud se vlastně garáže vzaly.

11.10.2017

Jednoznačným důvodem proč garážovat vůz je jeho ochrana před zloději. Právě z těchto důvodů dává spousta lidí přednost garážím před stáním na ulici nebo jednoduchým přístřeškům. A to se ukazuje jako opravdu správný krok.

garáž

10.10.2017

Nyní je velmi praktické nedělat garáž jako součást domu. Garáž obvykle bývá umístěna vedle domu a využívá se hotová garáž jako velmi efektivní řešení. Je to levnější. Můžete si pořídit hotovou garáž, která se dá osadit velice rychle. To je obrovský rozdíl proti garáži stavěné svépomoci. Ta bývá velmi drahá. Potřebujete na ni spoustu finančních prostředků. Proto volte hotové garáže a umístěte je vedle domova.

garáž

8.10.2017

Máte možnost vybrat si z různých typů garáží. Ať už si zvolíte jakoukoli, musíte současně s garážováním vozu řešit i celou řadu okolností a podmínek souvisejících s garáží. Například je nezbytně nutné zajistit dostatečné odvětrávání garáží. Jakkoli na první pohled vypadá jednoduše, nemusí to zdaleka být tak jednoduché.

7.10.2017

Klidně může nastat situace, podle které je jednoznačnou volbou pro garážování vašeho vozu dřevo, respektive dřevostavba. V tuto chvíli se tedy třeba rozhodujete, zda vybrat jenom dřevěné stání čili carport, nebo zvolit rovnou dřevěnou garáž. Zkuste si tedy udělat malé srovnání obojího, abyste zjistili, co vám bude více vyhovovat.

6.10.2017

Nejde jenom o to, postavit si garáž. Neméně důležité je vystavět k ní cestu. Někdy totiž máte hotovou garáž hned u silnice, jindy je k ní kus cesty. Potom nezbývá, než se pustit do úpravy cesty a okolí. Nehodí se jezdit do garáže v nevhodných podmínkách. Musíte zpevnit terén.

5.10.2017

Stavba garáže je nedílnou součástí vaše rodinného domu, ale i chaty nebo chalupy.
Potřebujete zajistit vašemu vozu adekvátní parkování. Málokdo chce nechat svého
plechového miláčka na větru, dešti a slunci. Jaké možnosti parkování vlastně máte?

4.10.2017

Garáž v mnoha případech zastává roli jednak ochranné budovy pro váš vůz, ale zároveň také prostoru pro úschovu nářadí na opravy auta, pneumatik a dalších dílů a součástí pro automobil a jeho provoz. V takovém případě je ale třeba, aby to prostor garáže umožňoval.

3.10.2017

Možná vám to bude znít jako sci-fi, ale novou garáž skutečně můžete mít do 24 hodin, aniž by vás to stálo statisíce. Řešením je plechová garáž.

2.10.2017

Potřebujete garáž a po dlouhém rozhodování, zda volit to nejlevnější řešení, se nakonec rozhodnete vybrat si garáž betonovou. Jenže přesto ve vás tak trochu hlodají pochyby. Vybral/a jsem si správně? Ptáte se sami sebe. Pochybnosti pře rozhodnutím jsou pochopitelné. Ale nemáte se čeho bát.

29.9.2017

Velmi efektivním řešením parkování vašeho vozu jsou hotové betonové garáže. Představují nadčasové řešení parkingu, které vám vydrží dlouhé roky. Navíc tím zajistíte svému vozu naprosto dokonalé podmínky a tím zároveň výrazně prodloužíte jeho životnost. Aby garáž ale byla dokonalá, potřebujete zároveň také kvalitní vrata.

27.9.2017

Když si pořídíte vůz, nepochybně ho také potřebujete někde zagarážovat. Je ale naprosto jasné, že stavba garáže patří mezi mimořádně náročné investice. Pokud byste si chtěli stavět zděnou garáž, vydáte za ni obrovské peníze. Proto se vyplatí i možnost hledat jiné, vhodnější řešení. Co se vám vlastně nabízí?

25.9.2017

Pořídíte si garáž. Po dlouhých úvahách padlo konečné rozhodnutí na garáž betonovou. Samozřejmě jste zvažovali i jiné varianty, ale nakonec vám jako nejvhodnější řešení pro budoucnost vyšla právě tato garáž. Teď si ale nejste jisti, jestli jste všechno připravili správně a osazení proběhne hladce.

21.9.2017

Pořídit si prefabrikovanou garáž je pouze první krok. Druhý krok je vytvořit z ní skutečně kvalitní prostor, který dokáže poskytnout ochranu vašemu vozu. Velmi důležité proto je snažit se vytvořit v garáži co nejvhodnější podmínky, aby váš vůz nijak netrpěl. Tím výrazně zvyšujete jeho životnost.

20.9.2017

Velice dlouhá životnost. Přijatelná cena. Příjemný vzhled. Nízké náklady na údržbu. Všechny tyto přednosti tvoří hlavní devizy, proč si koupit a instalovat garáž. Vlastně jsme vyjmenovali téměř všechno, proč v posledních letech spousta lidí upouští od stavby garáže svépomocí.

19.9.2017

Toužíte po tom, aby vaše garáž tvořila jeden celek i s vaším rodinným domem a jeho okolím? Není to zase takový problém, jak by se možná na první pohled mohlo zdát. Jde jenom o to, všechno dopředu promyslet a stanovit si priority. Potom se můžete rozhodnout na nejvhodnějším řešení.

18.9.2017

Klasická garáž už má odzvoněno. Ano, je to tak. Zatímco v minulosti byla typickou garáží u rodinného domku ta klasická, zděná, která často byla součástí domu, a mnohdy se do ní vstupovalo přímo z domu, respektive byla s domem propojená, dnes už je všechno jinak. Vítězí mobilní garáže.

15.9.2017

Váš vůz by rozhodně neměl stát na silnici či na ulici. Pokud můžete, zajíždějte s ním do garáže. Tímto způsobem ho ochráníte proti zlodějům, kteří řádí kdekoli mají příležitost. Přesto musíme upozornit na jednu věc. Ani v garáži není vaše auto zcela bezpečné. Měli byste proto podniknout i další opatření, abyste zlodějům zkomplikovali práci.

14.9.2017

Pohodlí a bezpečnost, to jsou dva důvody proč si k ukrytí svého vozu vybrat garáž a nikoli
přístřešek. Jestliže se někdo bude chtít vloupat do otevřeného přístřešku, samozřejmě má
možnost. Nečekají ho žádné zábrany a překážky. Klidně si bude moci auto odvézt. V případě
garáže to ale bude mít mnohem komplikovanější.

13.9.2017

Individuální požadavky a přitom hromadné výroba. Že vám nejde dohromady? Žádný
problém. Můžete si objednat hotovou garáž, která je maximálně levná a vyrábí se ve velkém
počtu kusů, a přitom je garáž možné přizpůsobit vašim potřebám. Obojí se nevylučuje.

12.9.2017

Garáž je stejně důležitým objektem, jako dům samotný, protože poskytuje útočiště vašemu
plechovému miláčkovi. Proto byste si měli dobře rozmyslet, jakou garáž si pořídíte. Stanovte
si, jaké požadavky na garáž máte a z toho jasně odvinete požadavky na ni. Mimo jiná kritéria
je samozřejmě velmi důležité i to, jakou bude mít vaše garáž podlahu.

8.9.2017

Stavba garáže svépomocí vám může přinést celou řadu problémů, které byste ani nečekali. V situaci, kdy teprve uvažujete o stavbě garáže, by vás nenapadlo, jak důležité třeba je mít vyspádovanou garáž. Pokud byste si nechávali projektovat garáž, kterou budete svépomocí stavět, samozřejmě se s touto otázkou potkáte.

7.9.2017

Pořizujete úkryt pro svého plechového miláčka a váháte, pro variantu se rozhodnout? Potom bude nejlepší, když si podrobně promyslíte svoje priority a pak se rozhodnete. Můžete vybírat z různých variant podle potřeby. Dřevěné, plechové, betonové... Záleží na vás, co si vyberete.

Ušetří vám čas, práci i peníze – to jsou hotové garáže. Kromě garážování vašeho vozu je můžete použít třeba i jako skladiště zahradní techniky, skladiště pro obchod. Velmi levně a rychle získáváte prostor, který má velmi všestranné použití.

Když chcete vyjmenovat výhody hotové mobilní garáže, určitě vás jako první napadne jejich možnost přemístění, cena a rychlost instalace. Možná ale nepřijdete na jednu, která zůstává tak trochu skrytá ve stínu ostatních, přitom je ale neméně důležitá. Klimatické podmínky.

„Pomoc, zloději mi ukradli auto,“ zuříte, když zjistíte, že váš vůz zaparkovaný před vaším rodinným domem přes noc zmizel. Inu, neštěstí nechodí po horách, ale po lidech. V podstatě jediným řešením je nenechávat vůz jenom tak zaparkovaný před domem a pořídit si garáž.

16.8.2017

Zimní zahrada je světem pohody a klidu. Mohou v ní růst vzájemně se doplňující rostliny, všemožných druhů i forem. Zimní zahrada může být pouze pro pěstování rostlin, případně jako další obytný prostor.

8.8.2017

Majitelé rodinných domů mají oproti lidem, kteří bydlí v činžovních bytech, jednu podstatnou výhodu. Mohou si nechat postavit garáž hned vedle svého příbytku.

2.8.2017

Nejspíš jste již plachtovou halu viděli, jen o tom možná netušíte. Pod pojmem plachtová hala si mnoho lidí představí velký stan.

25.7.2017

Základním a nejdůležitějším kritériem při plánování bazénu bývá jeho cena.

19.7.2017

Přepadají vás myšlenky natáhnout se na zahradě nebo na terase? Pro relaxaci a dobití energie je potřeba zvolit kvalitní lehátko.

13.7.2017

Dejte svému odpočinku a relaxaci nový rozměr. Stačí si pořídit houpací síť. Jakmile si do ní lehnete, okamžitě zapomenete na všechny starosti všedního dne.

6.7.2017


I přesto, že by každý rodinný dům měl mít garáž, ani zdaleka tomu tak není. V některých případech udělal chybu architekt, v jiných k tomu nebyly příhodné prostorové podmínky. Alespoň v prvním případě se to ale dá napravit.

29.6.2017


V dílně či garáži potřebujeme obvykle zatopit rychle a na kratší dobu, než když vytápíme obývák. Požadavky na topidla do dílen a garáží mají proto jiné nároky.

21.6.2017

Garáž by měla být součástí každého rodinného domu. Nemusí rovnou plnit funkci ochrany vozidla, může sloužit i jako skladiště, případně se dá snadno přetransformovat do podoby dílny.

20.6.2017


Součástí většiny rodinných domů je garáž. Její absence není zrovna příjemnou záležitostí, jelikož auto zaparkované na ulici je v ohrožení nejen ze strany počasí, ale uškodit mu mohou i opilí výrostci.

19.6.2017


Prostorná garáž se hodí nejen k parkování vozu, ale může zastávat mnohem více funkcí. Problémem však může být cena.

16.6.2017

Chcete si u domu postavit garáž, ale na její realizaci vám chybí finanční prostředky? Existují i levnější cesty, jak můžete pořídit svému vozu odpovídající zabezpečení.

15.6.2017

Vhodnou alternativou k běžné zděné garáži jsou garáže z betonu. Vyznačují se obdobnou pevností, pouze jsou mnohem levnější.

14.6.2017

Hodláte si pořídit nové auto, ale chybí vám kapitál na stavbu další garáže? Udělejte to jednoduše a pořiďte si jednu ze stavebnicových typů.

13.6.2017

Topíte palivovým dřívím nebo si dopřáváte příjemné chvilky u plápolajícího ohně v krbu? Jistě vás zajímá, jak hezky a prakticky uskladnit palivové dříví.

12.6.2017

Bazén u rodinného domu či chalupy si pořizujeme především pro zábavu, ale také pro utužení svého zdraví. Tuto investici je potřeba si do detailu promyslet, aby se vám vyplatila.

23.5.2017

Není důvod, proč čekat. Stačí si správně načasovat použití jednotlivých technologií a bazén můžete využívat s prvními jarními paprsky. Zapuštěný bazén je na realizaci časově náročný, proto s ním neotálejte.

22.5.2017

Pořídit si garáž rozhodně není žádný přepych, zvláště pokud si zvolíte jeden z montovaných typů.

19.5.2017

Prostorný dům určený pro rodinu se dvěma dětmi nebo jako dvougenerační bydlení pro dva páry starý a mladý poskytuje montovaný dům Lounge 62. Poskytuje velký společný prostor i dostatek soukromí. Jedná se o ekologickou a velmi úspornou stavbu.

18.5.2017

Chystáte se na dovolenou a máte strach, aby vás mezitím nevykradli? Nejrizikovějším obdobím je právě období dovolených, kdy si zloději dovolí mnohem více. Poradíme vám, jak na zabezpečení domu i garáže.

17.5.2017

Garáž by měla být nedílnou součástí každého rodinného domu. Nejenže poskytuje ochranu pro vaše vozidlo, ale může zastávat i jiné úlohy, například skladiště nebo malou dílnu.

16.5.2017

Podlaha v garáži musí být konstruována tak, aby odolala vysoké zátěži, především vodě, kterou si na pneumatikách vozíme v dešti či v podobě sněhu. V zimním období musí čelit také soli.

15.5.2017

Budování vlastní garáže je obvykle zdlouhavý proces, který nestojí zrovna malé peníze. Starosti i finance si můžete ušetřit v případě, když si k domu raději pořídíte mobilní garáž.

11.5.2017

Dřevěná stavba zasazená do vhodného prostředí vynikne svou krásou. Plánujete-li přistavět pergolu, přístřešek či garáž, pak volte dřevo.

10.5.2017

Rdesno je jednoletá popínavá rostlina. Dosáhne od začátku kořene velikosti 12- 4 metrů. Má nepravidelné listy, které jsou dlouhé 3-7 cm. Květy jsou o velikosti 0,5 cm. Ozdobí nejen pergolu, ale také garáž.

9.5.2017

S příchodem prvních jarních dnů máme nutkání více využívat zahradu. A to nejen k pěstování, ale i k prostému posezení s přáteli či konání zahradních večírků.

5.5.2017

Bazén, to není pouze díra v zemi plná vody, ale také řada různých doplňků, které nám umožňují bezproblémové koupání.

4.5.2017

Mít doma bazén je snem snad každého, kdo se nemá v parném létě kde ochladit a svlažit. Hlavním důvodem, proč si bazén pořizujeme, je právě relax a zábava pro děti i dospělé. Výdaje nejsou jednorázové, je potřeba investovat do pravidelné údržby.

3.5.2017


Nad sekáním trávy strávíme u domu či na chalupě několik hodin. Jsou však místa, které běžnou sekačkou na trávu posekat nejdou. Co dělat, abychom zušlechtili zanedbaný kout zahrady?

2.5.2017

Zvelebování zahrady je činnost obvykle velice náročná a není důvod, proč si ji trochu neulehčit. Třeba koupí kvalitního náčiní.

28.4.2017

Toužíte po odpočinku po celodenní práci, ale mít bazén je pro vás značně nevýhodné? Pořiďte si masážní vířivku.

27.4.2017

Zdědili jste garáž a nemáte auto nebo máte montovanou garáž a momentálně ji nevyužíváte? Je mnoho dalších způsobů, jak ji využívat.

26.4.2017

Čím dál častěji se v rodinách vyskytuje více než jeden vůz a pak přichází na řadu otázka, kam s ním. Řešením je jednoduchá dřevěná garáž. Jaké mají tyto mobilní garáže výhody?

24.4.2017

Myslíte si, že garáže se zákonitě musí stavět pouze z cihel a jsou drahé? Chránit svůj vůz můžete mnohem levněji a přitom pořád efektivně.

21.4.2017


Garáž je efektivní řešení, jak ukrýt svůj automobil před počasím, zvířaty, vandaly i zloději. Pokud nemáte možnost vybudovat u domu zděnou garáž, můžete využít některou z mobilních garáží. Jsou plnohodnotnou alternativou ke klasické garáži a mají spoustu výhod.

20.4.2017

Přístřešek pro vůz může mít mnoho podob. Není potřeba se spoléhat pouze na tradiční cihlovou garáž, existuje široké spektrum různých alternativ.

19.4.2017

Než se pustíte do stavby garáže, musíte se rozhodnout, jaký chcete typ. Dřevěná? Betonová? Plechová? Každá z nich má své pro a proti.

18.4.2017

V současné době se těší velké oblibě hotové garáže, které se vyznačují rychlou realizací, velkým užitkem a nízkou pořizovací cenou. Vybrat si můžete dřevěné, plechové nebo betonové garáže.

14.4.2017

Bojíte se, že vám přes noc někdo ukradne či zdemoluje auto? Alarmy jsou k ničemu, ani blokáda volantu dnes nikoho neodradí. Největší jistotu vám dodá garáž.

13.2017

Ukrást dnes vůz na ulici je pro protřelého zloděje brnkačka. Je proto potřeba takové jedince neprovokovat a místo každodenního parkování před domem si raději pořídit garáž.

12.4.2017

Mezi základní vybavení patří kompresor, který by neměl chybět v žádné garáži.

11.4.2017

Nejlepším způsobem, jak si pojistit vůz před zloději, vandaly a ošklivým počasím, jsou garáže. Tato stavba ale nemusí být pouze z malty a cihel, jsou i jiné materiály.

10.4.2017
 
Spolehlivá garáž ochrání dokonale auto před počasím, vandaly i zloději. Pokud preferujete rychlou výstavbu, zvolte si některou z montovaných garáží. 
 

7.4.2017

Potřebujete někam ukrývat auto před vlivy počasí a vandaly, ale nemáte peněz na zbyt? Hotová garáž je skvělou volbou.

6.4.2017

Havárie vody nebo průtrž mračen či povodeň mohou rázem vytopit dům, chalupu i garáž. S odstraněním vlhkosti pomohou odvlhčovače vzduchu.

5.4.2017

Potřebujete si postavit garáž, ale neumíte se rozhodnout, která pro vás bude nejlepším řešením? Přinášíme vám níže nabídku nejoblíbenějších garáží.

4.4.2017

Můžete svůj vůz zabezpečit alarmem, zablokovat volant a používat ten nejlepší možný lak na trhu, ale stejně to může být málo. Stačí jeden kámen nebo krupobití a vaše peněženka značně ubere na váze.

3.4.2017

Mnoho lidí riskuje bezpečí svého vozu už jen tím, že celoročně parkují u chodníku. Zloději se zajímají hlavně o nová moderní auta, ale procházející dav fotbalových fanoušků dokáže zdemolovat i zastaralou škodovku. A ani počasí není zrovna k našim motorovým ořům přívětivé.

Ochránit vůz můžete pomocí různých typů garáží a přístřešků. Vyberte si z mnoha materiálů.

Nenechte svůj vůz stát před domem na ulici, kde se na něm může vyřádit počasí nebo vandalové. Máte-li rozsáhlý pozemek, pořiďte mu kvalitní zastřešení.

Většina z nás vyráží víkend co víkend či v období dovolených na chalupu autem. Kam auto zaparkovat, aby nepřekáželo?

Ochránit svého motorového mazlíka můžete mnoha způsoby. Dnes je například moderní zastřešené stání, která vozidlům poskytují sice úkryt před deštěm, ale už je neochrání před zloději.

 

Osvětlit je potřeba nejen garáž, ale i prostor před garáží. Jaká světla vybrat?

Chceme-li bydlet v krásném prostředí, je potřeba tomu přizpůsobit i svou zahradu.

 

Hledáte nové nápady, jak vylepšit svou zahradu? Vše si pečlivě naplánujte.

I když se v nářadí zrovna nevyžíváte, jistě máte doma kufřík se základním vybavením.

Léto je období bouřek, krupobití a silného větru, které je doprovází.Jak se chová plechová krytina v tomto počasí?

S budováním bazénu je spojena celá řada úkonů, například přivedení zdroje vody a připojení na elektřinu. Vyberte si odbornou firmu, která provede vše potřebné.

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefonní číslo
Zadejte telefon
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, že nejste robot:
Potvrďte, že nejste robot.