Také v nářadí uloženém v garáži je potřeba udržovat pořádek. Systém „pohodit rychle do šuplíku“ je sice rychlý a pohodlný, ale jinak je tomu v okamžiku, kdy právě akutně potřebujete ten jediný správný kousek. Řešení je naštěstí poměrně snadné. A tady je hned několik tipů.

Garážové dlaždice jako podlaha, to je řešení prověřené časem, které stále více získává na oblibě nejen v zahraničí, ale v posledních letech také u nás. Zde jsou důvody, proč tomu tak je.

Kempování patří v České republice mezi oblíbené rodinné aktivity, často každoroční. Vyžaduje však poměrně bohatou výbavu a tu je nutné nejen pořídit, ale také uschovat. Volba padne většinou právě na garáž. Nabízíme několik tipů, jak uskladnit výbavu ke stanování efektivně a bezpečně tak, aby bez úhony vydržela i do příští sezóny.

Třeba instalací dalších zásuvek a dlaších praktických kroků.

Ať už garáž vlastníte, anebo ji teprve pořizujete, určitě jste do ní s vozem nejednou parkovali. Tedy nám nejspíš dáte za pravdu, že obvyklý postup, tzn. s vozem zastavit, najít klíče od vrat, odemknout, otevřít 
a teprve poté zaparkovat, zkrátka zdržuje.

Nejen evergreeny, ale i méně časté vybavení a vychytávky, které by 
v roce 2021 už v garáži rozhodně neměly chybět.

Sortiment Hobbytec.cz nabízí kromě garáží a dalšího vybavení pro dům, zahradu a byznys také přístřešky na auto, jejichž pořízení stojí za zvážení i v případě, že patříte mezi příznivce garáží. Uvedeme důvody 
a některé modely.

Garáž je pro myši z mnoha důvodů přímo splněným snem o ideálním útočišti. Podívejme se, jak jim pobyt bez větší námahy znepříjemnit natolik, aby garáž co nejdříve opustily.

Pečujete o garáž stejně jako o svůj domov, ale ať děláte, co děláte, je stále nepříjemně cítit po benzínu? Máme pro vás pár tipů, jak nejen identifikovat zdroj zápachu, ale také jak se jej zbavit a udělat z vaší garáže příjemné místo, kde můžete bez problému trávit hodiny, ať v práci nebo i s přáteli, bez obav, že tento zápach znovu ucítíte.

Nechávat auto stát na nekrytém parkovacím místě, tedy vydané napospas počasí, neprospívá nejen jemu, ale v důsledku ani vaší peněžence. Parkování v garáži vás naopak mnoha nepříjemností může uchránit, a ještě přinese další výhody a plusy.

Počasí může vašemu autu uškodit ne jedním, ale hned sedmi různými způsoby. Jak?

Trápí vás v létě v garáži nesnesitelné horko? Ve zkratce si povíme, čím to může být, a představíme vám tři jednoduché tipy, jak se přebytečného tepla zbavit.

Garáž nemusí být jen tmavá kobka určená k práci a skladování všeho možného, ale také přívětivé místo, kde se budete cítit dobře a třeba se zde bez studu setkávat s přáteli. Jedním ze způsobů, jak toho dosáhnout, je vpustit do garáže více světla, obzvláště toho přirozeného. A my se dnes podíváme na to, jaké jsou v tomto směru možnosti.

Uvažovali jste někdy v poslední době o tom, že byste si pořídili novou garáž? Ale nejste si jisti, jestli je váš důvod pro její stavbu či koupi tím pravým? Seznamte se se situacemi, kdy je pořízení nové garáže zpravidla správnou volbou a dobrou investicí.

Možná jste se již setkali s názorem, že pořizovat si ke stávající garáži ještě přístřešek na auto je zbytečnost či pouhý rozmar. Skutečnost je ale zcela jiná a my se vám dnes pokusíme ukázat, proč a kdy má tato varianta své výhody.

Jaro nám končí, léto je za rohem a s ním také blížící se úklid a reorganizace garáže tak, abychom ji během léta co nejlépe a nejpohodlněji využili.

Vybrat garáž pro firemní flotilu je mnohdy ještě náročnější než v případě garáže k rodinnému domu. Na co se tedy v takovém případě zaměřit?

Garáže se kromě parkování využívají nejen soukromníky, ale také firmami jako takzvané rychlé sklady. Týká se to samozřejmě garáží plechových, které mají v tomto směru oproti těm klasickým nejednu výhodu.

Takzvané „garážové podnikání” je mezi začínajícími podnikateli velmi oblíbené. Prostor garáže totiž nabízí až netušené možnosti.

Jednoduše řečeno – záleží na tom, jak chcete, aby garáž vypadala. Právě světelná teplota je zásadní pro výslednou atmosféru, kterou světlo vyvolá. A neméně důležité je, jakou barevnou teplotu osobně preferujete.

Hledáte skutečně všestrannou garáž nebo přístřešek na auto? Není důvod omezovat se pouze na jednu stavbu, když můžete mít obě. A to hezky dohromady, v jednom krásném uceleném setu, který si bere to nejlepší z obou řešení.

Co Čech – to kutil. I když tohle pravidlo neplatí stoprocentně, je zřejmé, že kutilství je českým fenoménem. A každého kutila potěší prostorná dílna, ve které má vše své místo.

Dílna je pro kutila něco jako kuchyně pro kuchařku. Také potřebuje dostatek úložných prostorů a pracovního místa. A jestliže si nevystačíme s pracovním koutkem někde v garáži nebo ve sklepě, přichází na řadu pořízení díly.

Rádi byste, aby vaše starší, či nová, nebo dokonce budoucí garáž vypadala ještě lépe a cítili jste se v ní příjemněji? Tady je pár jednoduchých, ale efektivních tipů, jak toho dosáhnout.

Máte problémy při parkování do garáže? Obáváte se, že nezaparkujete bezpečně? Víte, jak si jej ulehčit a zpříjemnit? Připravili jsme pár tipů na parkovací pomocníky – od domácích zlepšováků až po profesionální komerční řešení.

Pokukujete po garáži, která by vám umožnila zaparkovat dva automobily současně, ideálně bez toho, abyste se museli obtěžovat novou výstavbou, která by byla zdlouhavá a mohla vás finančně bolet? Máme pro vás hned dva skvělé tipy garáže pro dvě auta.

Pravidelná zevrubná údržba garážových vrat je něčím, co až překvapivě mnoho majitelů garáží opomíjí, stejně jako v případě garáže samotné. Pokud však mezi tyto majitele nepatříte a chcete svá vrata udržet co nejdéle v dobrém stavu, tady je pár jednoduchých, ale funkčních tipů.

Zajímá vás, proč a kdy je vhodnější zvolit jednodílná vrata místo sekčních? Tento článek vám odpoví a upozorní i na nevýhody tohoto řešení.

Na detailech záleží, a to i u tak často přehlížené věci, jakou jsou garážová vrata. Právě ta přitom hrají zásadní roli, jestli se nám garáž jako celek na pohled líbí nebo ne.

Zajímá vás, proč je letošek garážím zaslíbený více než minulá léta? A proč jsou stále tak oblíbené, i když jsou na trhu mnohdy levnější alternativy – například také velmi oblíbené přístřešky na auto?

Potřebujete garáž pro své auto, nebo místo pro pracovní aktivity? A netrváte na tom, aby byla zděná nebo z betonu? Obzvláště byste uvítali snížení ceny až o třetinu (či více), a přitom měli jistotu, že se jedná o kvalitní řešení? Náš produktový tip na měsíc březen je to pravé!

Pracujete z domova a schází vám pořádná kancelář? Vytvořte si ji v garáži! To je trend posledních let, ke kterému se v minulém, ale i tom letošním roce přikládání stále více lidí. A dá se předpokládat, že nejinak tomu bude i v budoucnu.

Osobní dodávky, stále populárnější SUV a minivany jsou výrazně větší než většina ostatní typů vozů, byť i ty se stále rostoucími nároky nabývají na objemu. A to je samozřejmě nutné zohlednit jednak při výběru samotného vozu, jednak s ohledem na parkovací prostor.

Náš tip měsíce února 2021, to je víceúčelová, prostorná garáž se zvýšenou konstrukcí za skvělou cenu.

 

Chcete garáž trochu oživit novým nátěrem a dodat jí barevnost? Máme pro vás tipy na vhodné nátěry a barevné odstíny pro použití na podlahu, vrata nebo stěny garáže.

Přestože je vhodnější a bezpečnější skladovat sekačku mimo garáž, nejlépe v zahradním domku, ne každý má tu možnost. Proto se podíváme na vhodné řešení, jak ji uložit v garáži tak, aby nepřekážela a aby cesta k ní nebyla plná překážek.

Garáž nebo přístřešek na auto najde uplatnění u každé chalupy, to však ještě neznamená, že každý se k těmto mnohdy letitým stavbám hodí. Proto jsme pro vás vybrali několik modelů, které jsou podle našeho názoru na chalupu ty pravé. A přidáváme pár tipů, na co se obecně při výběru takového přístřešku zaměřit.

Je lepší přístřešek na auto, pergola, garáž – nebo vše dohromady? To se dozvíte v tomto článku.

Jaké garáže, ale také přístřešky na auto bodovaly mezi zákazníky uplynulém roce nejvíce? Vybrané modely nyní navíc pořídíte s výraznou akční slevou.

27.12.2020

Všichni zodpovědní majitelé vozů vědí, že auto v zimě patří do garáže, nebo alespoň pod přístřešek na auto. Ale jak se účinně zbavit rozbředlého sněhu (a dalších nečistot) v garáži? Tady jsou tři jednoduché způsoby, které nevyžadují téměř, anebo vůbec, žádné investice.

Zjistěte, jak poznáte, že vám dochází místo v garáží.

12.12.2020

Plánujete zařízení dílny, nebo vylepšení stávající? Než se vrhnete do investic do špičkového nářadí, podívejte se na pět klíčových součástí dobré a účelně řešené dílny, které překvapivě mnoho lidí opomíjí.

4.12.2020

O věcech, které do garáže nepatří, jsme psali několikrát (třeba tady a tady) a ještě se k nim jistě vrátíme, protože seznam je prakticky nekonečný. Tentokrát se pro změnu podíváme na pětici, která patří do garáže více než kamkoliv jinam. A v některých případech byste to nejspíš ani neřekli.

26.11.2020

Zima se pomaličku blíží a s ní také období, kdy část řidičů svá auta používá jen minimálně a do jara, kdy opět začne motoristická sezóna, je uloží k zimnímu spánku do garáže. Pokud k nim patříte i vy, máme pro vás pár tipů jak auto zazimovat.

18.11.2020

Tipů a rad, jak nejlépe připravit garáž na zimu, je nepřeberné množství, proto jsme je rozdělili na tematické série. V první části se zaměříme na tipy snadné na realizaci. Některé z nich jsou zdánlivě zcela logické, ale určitě se vyplatí je přesto připomenout.

11.11.2020

Bezpečné zaparkování auta do garáže může být v mnoha případech pěkný oříšek, ať už jste ostřílený řidič, či začátečník. Zjistěte, jak si můžete parkování do své domácí garáže usnadnit. Máme pro vás hned čtveřici tipů.

4.11.2020

Také skladování pneumatik má svá pravidla. Dnešní článek vás s nimi seznámí a pravděpodobně budete překvapeni.

28.10.2020

Pokukujete po nové garáži a nevíte, kterou vybrat? Právě pro vás máme tip na tři naše oblíbené garáže s pořizovací cenu nižší než 100 000 Kč.

21.10.2020

Prostorných garáží je mnoho, ale opravdu velká garáž, kam se pohodlně vejde dvojice vozů, a ještě pořád v ní zbývá dost místa pro plnohodnotnou dílnu, je mezi tzv. hotovými garážemi skutečně vzácností. Pokud ale přesně takovou hledáte, pak volte model Vario, který vše zmíněné splňuje.

14.10.20

Zajímáte se o pořízení betonové garáže? Zde najdete odpověď na nejčastější dotazy našich zákazníků, které s pořízením garáže souvisejí.

7.10.2020

Chystáte-li se s blížícím koncem slunečných dní uložit své kolo do garáže, tady je pár tipů, jak na to.

30.9.2020

Když se řekne plechová garáž, mnozí z vás si jistě vybaví obyčejnou pozinkovanou garáž za pár tisíc. Možná vás tedy překvapí, že tento segment zahrnuje mnohem více druhů garáží, které se od sebe liší cenou, ale i zpracováním.

16.9.2020

Uvažujete o pořízení nové, či dokonce své úplně první garáže a zajímá vás, na kolik vyjde dnes tolik oblíbené hotové řešení v podobě betonové či plechové garáže? Máme pro vás odpověď.

8.9.2020

 

Jaké výhody mají plechové řadové garáže, a proč se pro ně rozhoduje stále více rodin, ale i developerů a obcí? Důvodů je hned několik.

1.9.2020

IZAR, to je garáž pro motorky, ale i menší městské vozy, kterou si právě proto u nás oblíbila řada zákazníků. Co vše nabízí a jak vyniká?

25.8.2020

Už léta se snažíte do své garáže dostat řád, který by vás ušetřil zbytečného hledání pokaždé, když něco potřebujete? Často přitom bezvýsledně? Tady je jednoduchý návod v sedmi bodech, jak toho konečně dosáhnout. A bude to „raz dva“.

18.8.2020

Chcete důkaz, že i obyčejná, levná plechová dvojgaráž může být praktická a líbivá zároveň? – A to hned pro dvě auta!

11.8.2020

Potřebujete garáž a hledáte takovou, která co nejlépe splní vaše specifické požadavky? Podívejte se s námi na tři nejprodávanější typy v sortimentu garáží na Hobbytec.cz

4.8.2020

Trápí vás zápach v garáži a nevíte si s ním rady? Pomůžeme vám zjistit, co jej způsobuje a jak se ho zbavit.

28.7.2020

Víte, že vám může natřená podlaha garáže ušetřit spoustu práce v budoucnu? Čtěte dále a dozvíte se jak. Prozradíme vám také další dva důvody, proč se do natírání podlahy rozhodně pustit.

21.7.2020

Zjistěte, proč je důležitý rozměr a typ vašeho auta, vrat, ale i samotné garáže.

14.7.2020

Zjistěte, v jakých případech se může právě vám lépe hodit samostatně stojící garáž. Má totiž hned pět často opomíjených výhod, které stojí za zvážení.

1.7.2020

Zjistěte, jak uspořádat věci a vybavení v garáži tak, abyste získali více prostoru bez nutnosti rozšíření garáže.

23.6.2020

V čem jsou dvojgaráže neocenitelné, kolik stojí a jaké modely patří k nejžádanějším?

15.6.2020

Jaké jsou nejjednodušší, ale často opomíjené způsoby, které mohou vaše auto uchránit před zloději?

8.6.2020

Podle statistik každý druhý majitel garáže parkuje častěji před garáží než uvnitř. Nejenže tím přichází o všechny výhody, které parkování v garáži přináší, ale také si tím vytváří budoucí problémy. Buďte moudřejší a vyhněte se jim včas.

1.6.2020

Podívejte se s námi na další překvapivá zjištění, co do garáže rozhodně nepatří.

24.5.2020

BETONOVÁ GARÁŽ Rekers znamená bezkonkurenční poměr ceny a užitkové hodnoty. Snadno tedy uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. V současné době patří mezi nejžádanější modely betonových garáží v sortimentu HobbyTec.cz.

16.5.2020

Jaké jsou minimální normou požadované rozměry garáže? Proč ve skutečnosti nedostačují? Jak naplánovat velikost garáže tak, aby byla uživatelsky přívětivá? Vše zjistíte v tomto článku.

8.5.2020

Víte, jaké dvě klíčové vlastnosti musí nájezdová svítidla mít? Zajímá vás, kolik stojí? Chcete vědět, kdy je lepší použít svítidlo LED, kdy solární nebo halogenové? Na tyto otázky vám odpoví následující řádky.

1.5.2020

Osvětlení příjezdové cesty není žádná velká věda, ale pokud jste se rozhodli pro jeho instalaci, vyplatí se vědět, jak postupovat. A také čemu se vyhnout.

23.4.2020

Potřebujete bezpečné parkování pro své auto nebo extra úložný prostor, a nevíte jistě, jestli je pro vás vhodnější moderní přístřešek na auto, nebo garáž? Nedivíme se, obě varianty mají své výhody. Proto se vám pokusíme výběr usnadnit.

15.4.2020

Máte v garáži přímo tmu či kvůli nedostatečnému osvětlení sotva vidíte na práci? A dokonce se vám špatně parkuje? Oba problémy hravě a jednou provždy vyřeší správné osvětlení garáže. Jak a podle čeho vybírat?

8.4.2020

Lidé si garáž často pletou se skladištěm všeho nepotřebného. Proč ne, když se v ní najde místo. Přesto, jak ostatně ukázal už náš předchozí článek na toto téma, existují výjimky, které do garáže z různých důvodů nepatří vůbec. A toto je další pětice.

1.4.2020

Objevte dva osvědčené způsoby, jak podomácku odstranit čerstvé i zaschlé skvrny od oleje z betonové dlažby či podlahy ve vaší garáži jen s tím, co už (nejspíš) máte doma.

25.3.2020

Plánujete pořízení garáže? Zjistěte, čím dřevěná podoba vyniká nad jinými řešeními a proč a kdy se může hodit právě vám.

17.3.2020


Následující text vám ukáže jak sjednat pojištění garáže a vysvětlí, proč musíte často uzavřít ne jednu, ale hned dvě či tři samostatné pojistky současně, abyste měli garáž pojištěnou se vším všudy.

10.3.2020

Prostor garáže využijete i jinak než jen k parkování auta nebo skladování materiálu a všemožného vybavení, na které doma není místo. Jak? To si společně ukážeme v tomto článku. A jisté je, že vás některé možnosti překvapí. A možná přesvědčí k přestavbě či rovnou pořízení garáže.

3.3.2020

Člověk by si řekl, že v garáži se dá skladovat cokoliv. Ano – až na některé výjimky. Jaké? To zjistíte v článku.

25.2.2020

Víte, na co se zaměřit při výběru zámku garážových vrat a jaká další opatření učinit, aby se zloději drželi od vaší garáže co nejdál?

18.2.2020

Dům či chata bez garáže? Pro mnoho Čechů totéž jako tělo bez duše. I proto se s ní automaticky počítá u většiny novostaveb. Raketově roste zájem zejména o garáže propojené s domem. Proč?

11.2.2020

Zjistěte, jak můžete mít i vy za pár dní novou garáž, a přitom ušetřit až 60 % ceny. Stačí, když si správně vyberete.

23.2.2018

Nikdo z nás si nekupuje auto kvůli tomu, aby ho co nejrychleji zničit. Naopak, všichni chtějí, aby jim jejich plechový miláček vydržel co nejdéle. Proto je rozhodně na místě pro něj naplánovat garáž.

14.2.2018

Nechat stát automobil venku na ulici? To je v dnešní době velice riskantní. Mnohem lepší je pořídit mu garáž. Ochrání váš vůz před zloději i nepřízní počasí.

8.2.2018

Vybrali jste si jako nejvhodnější způsob parkování hotové betonové garáže? Tím ale výběr zdaleka nekončí. Musíte stejnou pozornost věnovat i výběru vrat. Rozhodně ho nepodceňujte.

15.12.2017

Bezpečnost a pohodlí, to jsou zřejmě dvě nejhlavnější výhody hotové garáže. Právě z těchto důvodů po ní mnoho lidí sahá raději a častěji než po přístřešku. Nabízí totiž vám a vašemu vozu mnohem větší komfort, což zcela určitě oceníte. A samozřejmě je vaše auto chráněno před nenechavci.

17.11.2017

Když si kupujete auto, určitě chcete, aby vám vydrželo co nejdéle. Ovšem pokud požadujete dlouhou životnost svého vozu, měli byste proto také něco udělat. Nelze si myslet, že vám všechno samo spadne do klína. Především byste měli pro svůj vůz vybrat kvalitní garáž.

1.1.11.2017

U naprosté většiny rodinných domů najdete garáž. Jestliže už jste si garáž pořídili, nejspíš si jednoho dne položíte otázku, zda svoji garáž zateplit, nebo nikoli. Jak se rozhodnout? Jisté je jedno v posledních letech dostávají přednost hotové garáže před těmi stavěnými svépomocí. Těmto garážím ale chybí zateplení.

garáž

30.10.2017

V současnosti stále více lidí dává přednost tomu nechat si přivézt a osadit již hotovou garáž před tím, aby stavěli garáž zděnou. Je to tak, počet instalovaných hotových garáží narůstá a není divu. Z mnoha důvodů jde o výhodné řešení, za které v budoucnosti poděkujete.

26.10.2017

Když si pořídíte garáž, samozřejmě potřebujete kvalitně vyřešit také vstup do garáže. Je to ve vašem vlastním zájmu. Proto věnujte dostatečnou pozornost garážovým vratům. Jestliže si vyberete správná, zaručíte tím mnohem větší ochranu svému vozu, bezpečnost a samozřejmě i pohodlí. Pomůže vám v tom dobře zvolení mechanika garážových vrat. Nabízí se velice jednoduché otevírací mechanismy.

25.10.2017

Ať už si pro parkování svého vozu vyberete jakoukoli garáž, je více než jisté, že i v oblasti garáží vznikají nejrůznější trendy. Samozřejmě nikdy neškodí se o nich něco dozvědět, i když dobře víte, že je nijak nevyužijete ve své praxi, že se jedná spíše o perličku pro zajímavost, pro zábavu. Zkrátka se dozvíte něco nového.

24.10.2017

Když máte garáž jako součást rodinného domu, pro zloděje to znamená doslova a do písmene pozvánku dovnitř. Dokonce i policejní statistiky mluví o tom, že zloděje právě toto láká jako vstupenka dovnitř do domu. Je dokázáno, že zatímco na prvním místě jsou jako vstup do domu pro zloděje použity vstupní dveře, hned na druhém se ocitají vrata garáže.

betonová garáž

23.10.2017

Když si vybíráte garáž, zpravidla nemáte jenom jedno řešení, ale rozhodujete se mezi více možnostmi. Přitom hraje roli řada různých faktorů. Pokud jde o cenové rozpětí různých druhů garáží máte velmi široké pole působnosti. Záleží potom na vás, jaké máte finanční možnosti. Dále i to, jaké máte požadavky.

19.10.2017

Proč byste se měli rozhodnout právě pro betonové garáže? Důvodů je celá řada. Pojďme si je tedy společně probrat. Především jde o celou řadu vynikajících užitných vlastností. Dále jsou samozřejmě ve hře také nižší finanční náklady, než kdybyste stavěli sami, to je jednoznačně prokázáno.

plechová garáž

18.10.2017

Kupujete plechovou garáž a rádi byste, kdyby třeba barevně ladila s vaším rodinným domem? Nic není problém. Nemusíte mít garáž ošklivě šedivou, nebo v jiném nic neříkajícím a neladícím odstínu, která by v kontextu svého okolí vypadala doslova jako pěst na oko. Naopak. Přizpůsobit garáž svému okolí je jednoduché a výsledný efekt je skvělý.

betonova garaz

17.10.2017

Stavba garáže má celou řadu různých úskalí. Nejde jenom o samotnou stavbu. Určitě chcete, aby vám garáž poskytovala co nejvyšší přidanou hodnotu. Proto byste se měli zaměřit i na vnitřní prostor garáže. Nemusí jít jenom o šedivý prostor, kam prostě strčíte svůj vůz a dál se o nic nestaráte.

16.10.2017

Není důležitá jenom podoba vaší garáže, ale také vnitřní prostředí. Někteří lidé si myslí, že když vybudují vytápěnou garáž, udělají tím pro svůj vůz to nejlepší. To je ale bohužel velký omyl. Skutečnost je trochu jiná. Pojďme se tedy společně podívat na to, jaké podmínky jsou pro vaše auto v garáži nejvhodnější. Uvidíte sami, že garáž, kde je horko, není dobrým řešením.

13.10.2017

Pořídit si garáž je velmi důležitý krok. Zajistíte tak ochranu svému vozu před lupiči, nepřízní počasí. Garáž se rozhodně vyplatí, protože vám vydrží dlouhé roky a dá se navíc použít nejenom pro zaparkování vozu, ale i pro řadu dalších účelů. Měli byste si ale garáž také pojistit. Uvidíte, že se to může hodit.

12.10.2017

Garáže všichni považujeme tak trochu za samozřejmost. Je jasné, že chceme svým plechovým miláčkům maximálně prodloužit životnost a garáže se stávají jedním z těch prostředků, s jejich pomocí se nám toho podaří docílit. Samozřejmě k tomu ale musíme připočítat příkladnou péči o svůj vůz. Jenže odkud se vlastně garáže vzaly.

11.10.2017

Jednoznačným důvodem proč garážovat vůz je jeho ochrana před zloději. Právě z těchto důvodů dává spousta lidí přednost garážím před stáním na ulici nebo jednoduchým přístřeškům. A to se ukazuje jako opravdu správný krok.

garáž

10.10.2017

Nyní je velmi praktické nedělat garáž jako součást domu. Garáž obvykle bývá umístěna vedle domu a využívá se hotová garáž jako velmi efektivní řešení. Je to levnější. Můžete si pořídit hotovou garáž, která se dá osadit velice rychle. To je obrovský rozdíl proti garáži stavěné svépomoci. Ta bývá velmi drahá. Potřebujete na ni spoustu finančních prostředků. Proto volte hotové garáže a umístěte je vedle domova.