Ochránit svého motorového mazlíka můžete mnoha způsoby. Dnes je například moderní zastřešené stání, která vozidlům poskytují sice úkryt před deštěm, ale už je neochrání před zloději.


Levné řešení

Zloděje může alespoň částečně odradit klasická garáž. Tato možnost je koneckonců nejlepší, ale stojí hodně peněz. Navíc samotné zbudování takovéto stavby není záležitostí na několik dní, spíše se jedná o týdny až měsíce. Montované garáže jsou tak pro mnohé zákazníky vítanou změnou, která se neprodraží. Odolají přírodním živlům a jsou zaopatřeny i proti zlodějům. Navíc díky jednoduché konstrukci jsou mobilní. Skutečně, garáž z plechu můžete ze dne na den nechat přesunout kamkoliv bude libo. Jak snadno se dají sestrojit, tak snadno se dají i rozebrat. Plech je lehký materiál, se kterým se dobře pracuje.


Montáž jde od ruky

Mnoho dodavatelů nabízí i možnost montáže, ale proč vyhazovat další peníze, když ji můžete provést sami. Podle návodu to je brnkačka, která se dá ve dvou lidech zvládnou za několik málo hodin. Stačí mít po ruce základní nástroje v čele se šroubovákem. Jedná se spíše o stavebnice pro dospělé, než o nějakou sofistikovanou montážní dřinu. Z montování plechové garáže se navíc může stát zábavné odpoledne s pár kamarády, které může vyústit třeba ve večerní grilování na zahradě.


Větší rozměry

Samozřejmě si můžete mobilní garáže plechové na auto pořídit v mnoha rozměrových variantách. Díky nízkým cenám to není problém. Větší garáž se může hodit nejen jako krytí pro další vůz, ale volný prostor se dá využívat třeba jako skladiště zahradního nářadí. Není problém si zde zařídit i vlastní dílnu. Mnoho žen totiž není příliš rádo, když po večerech musí doma poslouchat zvuky manželovy vrtačky.


Stavební povolení není potřebné

Reálně se nejedná o stavbu jako takovou, tudíž kvůli plechovým garážím si žádné stavební povolení nebudete muset vyřizovat. Ohlásit nový objekt na vaší zahradě byste ale v rámci prevence měli, nikdy nemůžete vědět jaké úpravy stavební vyhlášky platí zrovna ve vaší obci.

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefonní číslo
Zadejte telefon
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, že nejste robot:
Potvrďte, že nejste robot.