Většina z nás vyráží víkend co víkend či v období dovolených na chalupu autem. Kam auto zaparkovat, aby nepřekáželo?


Ze stodoly garáž

Máte-li na chalupě přístřešek, kůlnu nebo stodolu, stačí pár úprav a máte k dispozici garáž. Mimo stodolu můžete využít na parkování vozu například opuštěné chlévy, prostory hospodářských budov. Je potřeba však upravit jejich vnitřní dispozici, což je nákladnější řešení.


Dřevěná garáž

V případě, že kvůli dispozicím chalupy není možné umístit k ní garáž, je možné využít montovanou dřevěnou garáž. Tu lze přistavět ke stávajícímu objektu chalupy nebo ji volně postavit do prostoru zahrady. Můžete si ji postavit svépomocí nebo si koupit hotovou skládačku, kterou dovezete na pozemek a ukotvíte do betonových patek. Další variantou je dřevěný přístřešek na auto z lepeného dřeva, které nevysychá a nepodléhá deformacím.


Plechová garáž

Dalším řešením k chalupě jsou mobilní garáže plechové na auto, které je vhodné pro všechny, kdo nechtějí investovat do zděné garáže. Samostatně stojící plechová garáž je tvořena z ocelového rámu, který je oplechovaný pozinkovanými plechy. Standardně se garáž dodává s křídlovými vraty, lze si však na objednávku vyžádat výklopné vrata.

 

Betonová garáž

Oblíbenější jsou také garáže z betonových nebo dřevěných prefabrikátů. Vyberete si velikost a tvar garáže, ale i barvu a příslušenství. Garáž si necháte přivézt na pozemek jako hotový modul nebo si ji na pozemku smontujete. Garáž může být s podlahou i bez, s omítkou, s elektroinstalací, s libovolným typem krytiny. Prefabrikovanou betonovou garáž osadíte na betonové pásy nebo ji můžete částečně zapustit do země.

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefonní číslo
Zadejte telefon
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, že nejste robot:
Potvrďte, že nejste robot.