Nenechte svůj vůz stát před domem na ulici, kde se na něm může vyřádit počasí nebo vandalové. Máte-li rozsáhlý pozemek, pořiďte mu kvalitní zastřešení.


Nové možnosti

V dnešní době už nemusíme být závislí na zděných garážích, na trhu existuje celá řada levnějších alternativ. Pro komplexní ochranu je ideální plechová a dřevěná garáž. Jedná se vždy o prefabrikovanou stavebnici, kterou si musí zákazník složit svépomoci. Nejde ale o žádnou velkou výzvu, podle návodu montáž zvládnou i kutilskými geny nepolíbení jedinci. Pokud vám ale není líto vyhozených peněz, můžete sestavením garáže pověřit dodavatele. Musíte si ale vybrat firmu, která tuto službu poskytuje. Ne všichni prodejci toto nabízejí.


Jsou multifunkční

Stejně jako klasická garáž i ty alternativní nemusí fungovat pouze jako přístřešky pro auto, jejich využití je mnohem širší. Hlavně majitelé rozměrnějších zahrad budou rádi za nový prostor, kde mohou uskladnit nářadí v podobě rýčů, lopat či travní sekačky. Montovaná garáž se dá snadno přeměnit i na dílnu. Stačí donést robustní stůl, svěrák a další běžné nástroje, které v pořádné dílně nesmí chybět.


Pouze proti počasí

Dalším řešením problému „kam s autem“ může být garážové stání. Nejedná se ale plnohodnotnou ochranu. Jde o střechu, která brání vůz pouze proti dešti a jiným nepříznivým vlivům klimatu. Může se to zdát málo, ale pokud plánujete parkovat u domu, kolem kterého se vine plot, je po problému. Málokdo bude riskovat vloupání se na cizí pozemek jen proto, aby klíčem poškrábal autu lak. Nato existuje dostatečné množství adeptů parkujících na ulici.


Do zahrad se hodí

Pokud na vaší zahradě bují vegetace v plném proudu, mohou hlavně dřevěné typy garáží plnit i úlohu estetickou. Dřevo jako materiál vytvořený přírodou přesně do takového prostředí pasuje.

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefonní číslo
Zadejte telefon
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, že nejste robot:
Potvrďte, že nejste robot.