Ochránit vůz můžete pomocí různých typů garáží a přístřešků. Vyberte si z mnoha materiálů.


Rychlé a levné řešení

Ne každý má čas a finance i prostorové možnosti, aby stavěl typickou zděnou garáž. Moderní doba nabízí moderní možnosti, například montované betonové garáže. V porovnání se zděnou garáží jsou zde o polovičku nižší pořizovací náklady, přičemž funkčnost zůstává maximálně zachována.


Plechová garáž

Další variantou je plechová garáž, která vyniká skutečně nízkou pořizovací cenou. Kvalitní modely pořídíte od 12 000 Kč. Její stavba trvá v řádu 3 - 6 hodin, dle typu. Můžete ji postavit svépomocí nebo si objednat garáž i s montáží.


Plachtová garáž

Pro ty, kdo nechtějí mít na trvalo montovanou garáž na zahradě, je zde ještě jedna varianta, a to plachtová garáž. Je tvořená konstrukcí opatřenou práškovou povrchovou úpravou. Plachta je voděodolná, z polyetylenové tkaniny. Výhodou je její velká pevnost, takže nehrozí její protržení. Plachty bývají opatřeny přípravkem proti blednutí či stárnutí, při správném zacházení mají skutečně dlouhou životnost. Plachtová garáž poslouží také jako dočasný přístřešek na kolo, motorku či dřevo.


Přístřešky na auto

Jednoduchou variantou jsou také přístřešky na auto. Jednoduchá konstrukce s pultovou či valbovou střechou může mít mnoho podob. Lze jej využít také pro posezení, prodloužení garáže či pracovní plochy v dílně. Přístřešek musí mít stabilní konstrukci a je důležité jeho správné kotvení. Přístřešek rovněž pořídíte jako hotovou stavebnici, kterou smontujete za pár hodin. Pod přístřešek je potřeba zvolit vhodnou podlahu - dlažbu, beton, štěrk nebo asfalt.

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefonní číslo
Zadejte telefon
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, že nejste robot:
Potvrďte, že nejste robot.