3.4.2017

Mnoho lidí riskuje bezpečí svého vozu už jen tím, že celoročně parkují u chodníku. Zloději se zajímají hlavně o nová moderní auta, ale procházející dav fotbalových fanoušků dokáže zdemolovat i zastaralou škodovku. A ani počasí není zrovna k našim motorovým ořům přívětivé.


Hlavní je odolnost

První, co chce člověk od slušného přístřešku pro vůz, je odolnost. A to jak proti zlodějům, tak i proti dešti a klimatu obecně. Takovou odolnost může poskytnout pouze tradiční cihlová, respektive betonová garáž. Rozdíl mezi oběma možnostmi je nejen v ceně, ale i v rychlosti výstavby. Zatímco cihlová stavba je drahá a na její zbudování se čeká měsíce, prefabrikované betonové garáže jsou k dostání za přívětivé ceny a jako bonus jsou i rychle vyrobeny.


Rychlost je základ

Dnešní doba je uspěchaná a málokdo chce čekat půl roku na nové zastřešení pro auto, které do té doby už nemusí být pojízdné. Betonové garáže se vyrábějí na klíč a jejich zhotovení je tak otázkou několika málo hodin. Jedná se samozřejmě o vytvoření jádra, jednotlivé doplňky v podobě instalace elektrických obvodů, vrat či okapů jsou instalovány až dodatečně. Mnoho takových propriet ale nemusíte vůbec objednávat, někomu bohatě postačí pouze tři holé stěny s podlahou a střechou.


Používat se může hned

Samozřejmě, že garáž ze železobetonu není žádný střízlík ani v tom nejmenším provedení. Proto se k přepravě používá valník. Konstrukci je nezbytné zakotvit v betonovém základu. A to pomocí jeřábu. Délka celého ukotvovacího procesu závisí hlavně na klimatických podmínkách a struktuře pozemku. Obvykle se jedná o práci na hodinku. Jakmile betonové základy zaschnou, je možné okamžitě začít garáž využívat.


Snadné stěhování

Díky nákladním autům se dnes dají snadno přemisťovat i garáže z takových materiálu jako je beton. To oceníte například při změně bydliště. Nebudete si tak muset pořizovat nové parkovací místo.

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefonní číslo
Zadejte telefon
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, že nejste robot:
Potvrďte, že nejste robot.