4.4.2017

Můžete svůj vůz zabezpečit alarmem, zablokovat volant a používat ten nejlepší možný lak na trhu, ale stejně to může být málo. Stačí jeden kámen nebo krupobití a vaše peněženka značně ubere na váze.


Levnější řešení

Oprava vozu není levná záležitost, zvlášť pokud se jedná o nový model. Pojištění nemusí vždy pokrýt vše. Pro lepší ochranu svého auta si pořiďte garáž. Nemusí se jednat o tradiční cihlovou stavbu. Ta už koneckonců není trendy. Mnohem atraktivnější jsou dnes montované garáže. Nejsou drahé, snadno se udržují a jejich přemísťování je jednoduché. Dokonce tak jednoduché, že k tomu stačí jeden pár rukou a prostá dodávka.


Plech je odolný

Mobilní garáže jsou nejčastěji vyráběny z plechu. Plech totiž vyniká vysokou odolností, ale zároveň je i lehký. Díky tomu se jedná o ideální materiál pro mobilní garáže. Nemusíte se bát, že by vám plechová garáž začala korodovat nebo by vám někdo prokopl do stěny díru. To u kvalitní výroby určitě nehrozí. Dokonce je možné obohatit její vzhled i o omítku. Na první i na druhý pohled ji tak nerozeznáte od běžného zděného parkování.


Ideální kůlna

Pokud se vám nelíbí plech, existují i mobilní varianty ze dřeva. Ty dokonale zapadnou hlavně v malebných zahradách. V dřevěné garáži nemusíte mít ustájeného pouze svého motorového oře, větší verze zvládnou pojmout i sekačku a další zahradní nástroje. Zastřešení pro auto tak může fungovat i jako skladovací prostor. Za zlomek ceny tradiční garáže lze mít před domem multifunkční parkování schopné odolat dešti i lidem.


Všude vypadají dobře

Je jedno, jestli si vyberte garáž z plechu nebo ze dřeva. Obě možnosti jsou tou nejlepší obrannou linií pro váš vůz před zloději i nevlídným počasím. Díky širokému výběru je dnes snadné pořídit si mobilní garáž, která bude nejen dobře plnit svou funkci, ale bude dokonale ladit i se svým bezprostředním okolím.

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefonní číslo
Zadejte telefon
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, že nejste robot:
Potvrďte, že nejste robot.