5.4.2017

Potřebujete si postavit garáž, ale neumíte se rozhodnout, která pro vás bude nejlepším řešením? Přinášíme vám níže nabídku nejoblíbenějších garáží.


Plechové garáže

Abyste nemuseli utrácet peníze za zděnou garáž, jsou skvělou variantou plechové garáže.
Plechová garáž s pultovou střechou pozinkovaná - je oblíbeným druhem garáže. Je vyrobena z pozinkovaného materiálu. Konstrukce garáže je vyrobena s ocelovým rámem z L profilů. Vybrat si můžete pultovou nebo sedlovou střechu.


Dřevěné garáže

Alternativou k plechu jsou dřevěné garáže. Jednoduchou stavebnici zvládnete postavit za pár hodin. Oproti plechu vyžaduje větší údržbu a náležitou péči.
Dřevěná garáž Double 6x6 m - vám poskytne dostatečný prostor i pro větší vůz. Garáž můžete použít mimo jiné jako sklad nebo dílnu. Garáž obsahuje dvě okna a také dveře. Vyrobena je ze 44 mm silných zdí.


Betonové garáže

Prefabrikované betonové garáže jsou dalším řešením, jak si rychle a levně pořídit garáž.
Betonová garáž s podlahou - tato prefabrikovaná garáž se vyrábí sériově, z betonu b45. Výhodou je skutečně nízká cena, kdy za cenu zděné garáže si pořídíte dvojgaráž z prefabrikovaného betonu. Tento model je vybaven betonovou podlahou, nechybí ani bohatá nabídka příslušenství.


Plachtové garáže

Potřebujete pouze dočasné řešení pro svůj vůz? Pak můžete využít plachtové garáže. Smontujete je velmi rychle, podle potřeby tuto plachtovou garáž využijete také jako přístřešek na dřevo či příruční sklad.

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefonní číslo
Zadejte telefon
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, že nejste robot:
Potvrďte, že nejste robot.