7.4.2017

Potřebujete někam ukrývat auto před vlivy počasí a vandaly, ale nemáte peněz na zbyt? Hotová garáž je skvělou volbou.


Betonová garáž

Jedním z řešení, jak si postavit levnou garáž je betonová garáž. Díky použitému materiálu má velmi nízkou pořizovací cenu, kdy oproti klasické zděné garáži ušetříte zhruba 50 % nákladů. Stavba betonové garáže vám zabere pouze několik hodin, navíc není nutné stavební povolení.


Dřevěná garáž

Ještě levnější variantou je dřevěná garáž. Také dřevěnou garáž si pořídíte velmi rychle. Stačí ji postavit na 4 základové patky, aby odolala silnému větru. Betonovou garáž můžete využít také jako dílnu či menší sklad. Dřevěnou garáž je potřeba natřít ochranným nátěrem, čímž zvýšíte její životnost a odolnost.


Plechová garáž

Plechová garáž je bezesporu nejlevnější variantou. Garáže jsou vyrobeny z ocelových profilů, s pozinkováním. Plechová garáž má menší nevýhodu, že se na přímém slunci rozpaluje, proto je lepší ji umístit do stínu. Vyhněte se až podezřele levným plechovým garáží od polských a čínských dodavatelů, kteří používají tenké plechy.


Montovaná garáž je skvělé řešení

Hotová montovaná garáž je naprosto skvělé řešení, pokud se nechcete nebo nemůžete zdržovat nákladnou stavbou garáže. Můžete si vybrat také garáže řadové, garáže pro dva vozy, případně je lze doplnit o přístřešek na auto. Pořizovací cena je až o 60% nižší, oproti klasické zděné garáži, ke které navíc potřebujete stavební povolení. Hotové garáže lze přizpůsobit velikostí, barvou, vzhledem, typem vrat a zámků, usazením oken a dveří, případně je lze doplnit o boční vchod, a mnoho dalšího.

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefonní číslo
Zadejte telefon
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, že nejste robot:
Potvrďte, že nejste robot.