10.4.2017
 
Spolehlivá garáž ochrání dokonale auto před počasím, vandaly i zloději. Pokud preferujete rychlou výstavbu, zvolte si některou z montovaných garáží. 
 
 

Výhody montované garáže

Největší výhodou garáže je její mobilita. Garáž i po letech snadno přestěhujete na jiné místo. Můžete ji využít nejen na parkování vozu, ale také jako sklad, dílnu či nářaďový domek. Vždy záleží především na její velikosti. Podmínkou pro umístění garáže je dokonale rovná plocha, nejlépe betonová deska.
 

Jaká je betonová garáž?

Oproti klasické zděné garáži je betonová garáž zhruba až o polovinu levnější. Výhodou je velká variabilita rozměrů. Vybrat si můžete také z celé řady doplňků, které vám pomohou garáž doladit dle svého vkusu a potřeb. Máte-li hotové základy a příjezdovou cestu, postavíte garáž za hodinu. Tato garáž má výborné klimatické podmínky. 
 

A co takhle plechovou garáž? 

Plechová garáž je vyrobená z lehkých plechů, s pultovou nebo sedlovou střechou. Nesmí chybět výklopná vrata. Plechové garáže jsou velmi oblíbeným řešením tam, kde potřebujete rychle další garáž. Vybrat si můžete také varianty se stříkanou omítkou. Lze si vybrat potřebnou velikost, šířku i délku, typ střechy, počet oken, typ vrat a další doplňky. 
 

Řešením je dřevěná garáž

Dřevěná garáž je jednoduchá dřevostavba, kterou stačí postavit na rovnou desku a ukotvit do základových patek. Dřevěná garáž se hodí do všech typů zahrad. Střecha je zpravidla tvořena panelovou konstrukcí, veškeré kotevní prvky jsou pozinkované. Garáž můžete doplnit také o pergolu či přístřešek pro další auto. Problémem není ani dvojitá garáž

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefonní číslo
Zadejte telefon
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, že nejste robot:
Potvrďte, že nejste robot.