11.4.2017

Nejlepším způsobem, jak si pojistit vůz před zloději, vandaly a ošklivým počasím, jsou garáže. Tato stavba ale nemusí být pouze z malty a cihel, jsou i jiné materiály.


Kvalitní beton

Nejblíže ke klasickým garážím mají jejich betonové varianty. Beton jako takový je vysoce odolný materiál, který zdatně odolává nejen mechanickému poškození, ale i zubu času. Betonové garáže se vyrábějí na klíč. Je možné si je objednat v mnoha velikostech a provedeních. Základní buňka je určena pro jedno vozidlo a její cena se obvykle pohybuje kolem sta tisíc. Jde ale o holou verzi bez dveří a dalších nezbytných propriet, ovšem i s namontováním dveří a zapojením elektřiny jde pořád o jeden z nejlevnějších ochranných prvků pro váš vůz.


Jednoduchá montáž

Existují i levnější možnosti, například montované garáže. Zde už se nejedná o dokonalou pevnost, která vše vydrží. V kvalitním provedení ale pořád jde o nadstandardní protekci pro váš vůz. Sestrojení garáže si klidně můžete provést i sami. Nejedná se o přípravu cesty na Měsíc, stačí složit jen několik komponentů k sobě. Trvá to pár hodin. Každý se ale montáží zabývat nechce, za ty to může udělat firma. Tato služba je ovšem obvykle zpoplatněna.


Plech a dřevo

Montované garáže se vyrábějí z plechu i ze dřeva. Plech nemusí působit dobře, ale plechové garáže se dnes vyrábějí i s omítkami, díky kterým už nevypadají jako plechové domky. Dřevěné garáže se hodí do každé zahrady. Nemusí za každou cenu sloužit pouze jako parkovací zastřešení pro auto, dají se předělat na zahradní dílnu nebo sklad pro nářadí.


Dejte přednost ceně

Tradiční cihlové garáže vedou, ale konkurence je neúprosná. I alternativa z betonu je stejně odolná, pouze o třetinu levnější. Na poli cen však hrají hlavní roli montované garáže z plechu a ze dřeva. Nejsou sice tak pevné, ale za to jsou zcela mobilní. Stěhovat se tak lze i se svou garáží.

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefonní číslo
Zadejte telefon
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, že nejste robot:
Potvrďte, že nejste robot.