13.2017

Ukrást dnes vůz na ulici je pro protřelého zloděje brnkačka. Je proto potřeba takové jedince neprovokovat a místo každodenního parkování před domem si raději pořídit garáž.


Levnější parkování

Může se sice zdát, že cihlová garáž je nejvhodnější zbraní proti zlodějům i počasí, ale v tomto případě zdání klame. K tomu, abyste si postavili takovou garáž, potřebujete nejen stavební povolení, ale i hodně času na stavbu a v neposlední řadě i značné množství peněz. A to každý nemá. Cenově dostupnější variantou jsou montované garáže. Kvůli nim nebudete muset ztrácet nervy na stavebním úřadě ani čekat týdny na to, až budou hotové.


Jedná se o prefabrikované stavebnice

Jakožto prefabrikáty se dají snadno složit. K montáži není potřeba žádná speciální příprava, k jejich složení bohatě postačí běžné nářadí. Kdo se ale nechce skládáním stavebnice zabývat, může si připlatit a nechat všechnu tvrdou práci na prodejci. Tyto garáže se vyrábějí primárně z plechu, ale běžně si lze pořídit i dřevěné garáže. Plech nemá zrovna pověst kvalitní suroviny, ale s dobrým pozinkováním se do něj nepustí rez a při správném ukotvení nedokáže plechovou garáž odnést ani orkán.


Různé typy

Plechové garáže jsou k dostání v mnoha provedeních. Některé vypadají pouze jako kovové kostky, jiné ale mohou připomínat zděnou stavbu. Montované garáže s omítkou se dnes prodávají zcela běžně. Jsou k mání v mnoha velikostech. Za několik málo desetitisícovek tak nemusíte mít u domu garáž pouze pro jedno, ale pro více aut. Navíc se tyto konstrukce nemusí nutně využívat pouze k parkování, mohou plnit i mnoho jiných úloh, například skladiště pro bazénovou techniku.


Garáže z plechu či dřeva nemusí vyhovovat každému. Když ale chcete ušetřit a zároveň mít auto bezpečně pod střechou, vykašlete se na tradici a zvolte si montovanou garáž. Rozhodně na tom neproděláte.

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefonní číslo
Zadejte telefon
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, že nejste robot:
Potvrďte, že nejste robot.