14.4.2017

Bojíte se, že vám přes noc někdo ukradne či zdemoluje auto? Alarmy jsou k ničemu, ani blokáda volantu dnes nikoho neodradí. Největší jistotu vám dodá garáž.


Typická garáž

Většina lidí si garáž představuje jako cihlovou stavbu se sedlovou či rovnou střechou. A skutečně, naprostá většina garáží u nás takhle vypadá. To se ale brzy změní. Hlavně u rodinných domků rostou jako houby po dešti garáže z betonu. Nabízejí stejnou ochranu, ovšem za násobně nižší cenu. Jedná se o odlitek, který se následně vybaví vším podstatným – vraty, osvětlením i okapem. Existují i mnohem levnější varianty a mají podobu montovaných garáží.


Stačí ohlášení

Takovéto zastřešení pro váš vůz vás může stát jen pár tisícovek. Jedná se ale o holé kostky, které nepobraly příliš atraktivity a u domu je určitě chtít nebudete. V tomto případě je lepší si vybrat verzi za dvacet tisíc a více. Za tyto peníze už jsou k dostání garáže plechové jako ze škatulky. Ty už mohou mít i omítnutí, takže snáze dokážou zapadnout do koloritu městských vilek. Pro tento typ garáží navíc není potřeba žádné povolení, stačí jen nový objekt na úřadě nahlásit.


Mohou být i kombinované

Montovaná garáž nemusí být pouze z plechu, běžně se vyrábí i z přírodních materiálů. Dřevěná garáž působí mnohem lépe než plechová zastřešení. Jsou ovšem o dost dražší. I tak se jejich cena pohybuje poměrně nízko, takže i za skromný příplatek si můžete nechat přivézt k domu garáž pro dva vozy nebo kombinaci jedné garáže a zastřešeného stání. Pokud nemáte dva vozy, jedno místo mohou využívat návštěvy.


Zbytečně neutrácejte

I když vypadají tradiční garáže stále k světu, jsou pro mnoho lidí až příliš drahé. Stejný komfort vašemu vozu dokážou poskytnout i betonové a dřevěné alternativy. Pro velké šetřílky jsou tu pak konstrukce z plechu, které nenadchnou, ale ani neurazí.

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefonní číslo
Zadejte telefon
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, že nejste robot:
Potvrďte, že nejste robot.