20.4.2017

Přístřešek pro vůz může mít mnoho podob. Není potřeba se spoléhat pouze na tradiční cihlovou garáž, existuje široké spektrum různých alternativ.
 

Nejodolnější garáže

Zdaleka nejodolnějším typem garáže je garáž betonová. Jedná se v podstatě o betonovou buňku, která se následně dovybaví vším potřebným. Není nutné na její stavbu čekat dlouho, obvyklá doba dodání od objednávky je pouze pýr týdnů. Nejedná se o žádnou statickou stavbu, ale o mobilní konstrukci, která však k pohybu potřebuje silný valník. Co nepotřebuje, to jsou základy. Garážím tohoto typu bohatě stačí betonový podklad, do kterého se ukotví ocelovými hřeby.

 

Nejlevnější garáže

Dalším mobilním typem garáží jsou montované garáže. Jejich cena se pohybuje velice nízko. Rozhodně jde o nejlevnější přístřešek pro auto. Plechové garáže se dají pořídit už za pár tisíc, ale je lepší sáhnout hlouběji do peněženky a pořídit si luxusnější verzi, které nebude chybět ani omítka. Tyto garáže jsou nejen odolnější, ale jsou vizuálně i mnohem přitažlivější. Prostou kostku z plechu chce mít hned vedle domu asi málokdo.

 

Jednoduchý přesun

Velkou předností montovaných garáží je jejich mobilita. K převozu plechového typu navíc nepotřebujete objednávat žádný nákladní vůz, bohatě postačí půjčit si dodávku. Samozřejmě je ale nutné celou konstrukci rozebrat. K tomu stačí trocha šikovnosti, šroubovák a klíč. Díky této schopnosti nemusíte hledat nový domov pro vaše vozidlo ve chvíli, kdy se budete stěhovat do jiné lokality. Prostě si sbalíte svou garáž s sebou.
 

Z přírodního materiálu

Pokud vám nebude vadit si připlatit, berte garáž ze dřeva. Přírodní materiály jsou pořád v kurzu a dřevo je na první pohled mnohem líbivější než plech, i když omítnutý. Dřevěné garáže nejlépe vyniknout v blízkosti starších obydlí či dřevostaveb, ale dobře fungují i jako ozdobná kulisa moderních stavení.
 

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefonní číslo
Zadejte telefon
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, že nejste robot:
Potvrďte, že nejste robot.