21.4.2017


Garáž je efektivní řešení, jak ukrýt svůj automobil před počasím, zvířaty, vandaly i zloději. Pokud nemáte možnost vybudovat u domu zděnou garáž, můžete využít některou z mobilních garáží. Jsou plnohodnotnou alternativou ke klasické garáži a mají spoustu výhod.


Výhoda č. 1: mobilita

První a největší výhodou hotových garáží je jejich mobilita. Takovou to garáž můžete i po letech jednoduše demontovat a přesunout na jiné místo, což využijete například z důvodu stěhování či rozšíření pozemku.


Výhoda č.2: úložný prostor navíc

V plechové garáži nemusíte parkovat pouze vůz. Při správné volbě velikosti v ní můžete parkovat také motorku, kola či uskladnit sezónní sportovní náčiní, či aktuálně nepotřebné věci jako jsou sekačka na trávu, zahradní nábytek a mnoho dalšího.


Výhoda č.3: snadná a rychlá montáž

Jednou z výhod betonové garáže je rychlá a snadná montáž. Na rozdíl od zděné garáže nečekáte měsíce na realizaci. Montovanou garáž je schopna parta chlapů složit na potřebném místě jen za několik málo hodin.


Výhoda č.4: vhodné klimatické podmínky pro vůz

Montovaná garáž nemusí být vytápěna, díky tomu ušetříte nemalé náklady na energie. Garáž má navíc uvnitř výborné klimatické podmínky. Vlhkost ve formě páry uniká jednoduše ven, do garáže je možno vestavět dodatečně například klimatizaci.


Výhoda č.5: lehké a bytelné řešení pro váš vůz

Možná vás název montovaná garáž odrazuje obavou, že bude mít garáž malou pevnost a odolnost. Opak je však pravdou. Při stavbě garáže nepotřebujete shánět těžkou techniku a přesto se nemusíte bát, že by vám garáž odnesl vítr. Navíc vám stačí mít pouze rovnou plochu, například betonovou desku či dlaždice, na které garáž postavíte.

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefonní číslo
Zadejte telefon
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, že nejste robot:
Potvrďte, že nejste robot.