24.4.2017

Myslíte si, že garáže se zákonitě musí stavět pouze z cihel a jsou drahé? Chránit svůj vůz můžete mnohem levněji a přitom pořád efektivně.

Vlastní složená garáž

Ještě před pár lety by si možná řada lidí ťukala na čelo, ale dnes se dá opravdu pořídit i montovaná garáž, která dokáže být kvalitativní alternativou zděných staveb. Ve svém nejlevnějším provedení sice nevypadají tyto garážové stavby jako kdovíjak velké architektonické skvosty, ale komu jde hlavně o funkčnost, ten rozhodně bude potěšen.

Konstrukce se montuje až při dodání, jedná se o stavebnicový prefabrikát. Zkonstruovat montovanou garáž je snadné a uteče to jako blesk.

Zlepšení vlastností

Garáže se dodávají v plechovém a dřevěném provedení. Dřevěná garáž je mnohem líbivější a pro vaší zahradu to nebude znamenat pouze další funkční stavbu, ale i dekorační prvek. Musíte ale počítat s tím, že peněženku rozevřete do široka. Ne sice tolik jako u běžných garáží, ale za lidovku to taky nebude. Garáže plechové nejsou sice žádné fešandy, ale stojí jen pár tisícovek a navíc se dají i omítnout, čímž se zvýší nejen jejich odolnost proti povětrnostním podmínkám, ale i jejich sexappeal.

Parkování pro dva

Jelikož je cena plechových garáží na tak nízké úrovni, není problém vytáhnout z peněženky o pár tisícovek víc a koupit si rovnou garáž pro dva auta. Nevadí, že doma máte pouze jeden vůz, kryt před deštěm a zloději ocení i návštěvy. Další prostor navíc se dá zužitkovat i jako skladiště či může sloužit jako kutilská dílna.

Nejlevnější na trhu

V současnosti se skutečně nedají pořídit levnější garáže než ty, které si na dvorku smontujete. Jde hlavně o plechové varianty. Dřevěné konstrukce už jsou o dost dražší, ale i v tomto případě se jedná o cenově dostupné kryté parkování.

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefonní číslo
Zadejte telefon
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, že nejste robot:
Potvrďte, že nejste robot.