26.4.2017

Čím dál častěji se v rodinách vyskytuje více než jeden vůz a pak přichází na řadu otázka, kam s ním. Řešením je jednoduchá dřevěná garáž. Jaké mají tyto mobilní garáže výhody?

Jednoduchá konstrukce

Nejdůležitější výhodou dřevěné garáže je její jednoduchá konstrukce. Dřevěnou garáž lze velmi snadno smontovat ve dvou lidech. Panelová konstrukce má zesílené profily rámů, případně je vyrobena ze srubové konstrukce. Dřevěná garáž potřebuje údržbu v podobě pravidelné aplikace ochranných nátěrů.

Rychlá montáž

Neméně podstatnou výhodou je rychlá montáž dřevěné garáže. Garáž se usadí na betonové patky, k její montáži nepotřebujete žádné složité vybavení. Nejste-li zručný kutil, můžete si objednat montáž i dopravu rovnou u dodavatele vybraného modelu garáže.

Variabilita

Montovaná garáž nabízí také mnoho variant, jak by měla vaše garáž vypadat. Můžete si vybrat jednoduchou garáž pro jeden vůz, ale také je možné zvolit dřevěné dvojgaráže. Ze dřeva lze vybudovat také řadové garáže, například pro firemní flotilu aut. Vybrat si můžete samozřejmě také typ střechy, osazení dveří, typ vrat a velikost samotné garáže. Dřevěnou garáž můžete využít také jako příruční sklad.

 

Nízká pořizovací cena

Jednoduchá dřevěná garáž se také pyšní nízkou pořizovací cenou v porovnání se zděnou garáží. Navíc není nutné obíhat úřady a vyřizovat stavební povolení. Neobejdete se bez územního souhlasu či územního rozhodnutí. Dřevěná garáž je skvělou volbou i na menší pozemky. Navíc je u ní jednoduchá demontáž. Když potřebujete garáž přesunout na jiný pozemek, jednoduše ji rozeberete a znovu složíte jinde. Nemusíte tak kupovat novou garáž, když se stěhujete.

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefonní číslo
Zadejte telefon
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, že nejste robot:
Potvrďte, že nejste robot.