27.4.2017

Zdědili jste garáž a nemáte auto nebo máte montovanou garáž a momentálně ji nevyužíváte? Je mnoho dalších způsobů, jak ji využívat.


Dílna

Dřevěnou garáž je možné využít již tradičně jako dílnu. Stačí ji vybavit potřebným nářadím a pracovním stolem a také příslušnými stroji. Garáž můžete rázem proměnit v truhlárnu, šicí dílnu, apod. Výhodou je možnost garáž kdykoliv přemístit jinam.


Sklad na zboží a materiál

Moderní montované plechové garáže můžete použít jako sklad zboží na další prodej, sklad stavebního materiálu. Díky velké variabilitě si můžete přizpůsobit velikost garáže, typ vrat. Nemusíte se obávat, že by garáž nešla řádně zabezpečit. Plechovou garáž můžete vybírat v mnoha barevných variantách.


Kancelář

Jednoduchá montovaná garáž lze použít také jako kancelář či sídlo firmy. Začínáte podnikat? Pak je betonová garáž skvělou investicí. Můžete si zvolit barvu omítky, velikost, přípojky, osazení oken i dveří. Celoročně obývatelnou kancelář můžete bez obav využívat i pro setkání s klienty. Betonová garáž lze opatřit například pergolou. Díky tomu získáte navíc příjemnou zahrádku pro své hosty či zaměstnance.


Bar či hospůdka

Uvažujete nad podnikáním? Mobilní garáž s pár vhodnými úpravami můžete proměnit v soukromou či veřejnou hospůdku nebo bar. Na internetu najdete mnoho inspirativních fotografií. Garáž můžete opatřit také pergolou, grilem a získáte perfektní letní posezení. Garáž v případě potřeby přemístíte jinam. Můžete ji využívat pouze jako sezónní restauraci na fotbalových hřištích, koupalištích nebo u veřejné cyklostezky.

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefonní číslo
Zadejte telefon
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, že nejste robot:
Potvrďte, že nejste robot.