28.4.2017

Toužíte po odpočinku po celodenní práci, ale mít bazén je pro vás značně nevýhodné? Pořiďte si masážní vířivku.

Vířivka či masážní bazének

Vířivka nebo masážní bazének má čtvercový nebo kruhový tvar. Vnitřní prostor je zpravidla ergonomický, aby byl pohodlný na sezení. Využívat je možné ji celoročně, nevadí, když nejsou umístěny v interiéru nebo na terase. Z garáže můžete udělat rovněž domácí lázně, kam tuto vířivku umístíte.

Potěšte své tělo

Malé nadzemní bazény slouží pouze k osvěžení, rozhodně si v nich nezaplavete. Vířivka sice není přímo určena k plavání, ale obsahuje masážní trysky, které na náš organismus působí velmi blahodárně. Vodní trysky jsou rozděleny podle velikosti, čím jsou větší, tím vytvářejí silnější proud. Malé trysky jsou ideální pro masáž páteře, chodidel či rukou. Výkon čerpadla musí odpovídat počtu trysek. Bodavá masáž rozhodně příjemná nebude. Zpočátku nepobývejte ve vířivce déle, než dvacet minut.

Konstantní teplota

Na rozdíl od bazénu můžete spa využívat po celý rok. Stačí si nastavit vhodnou teplotu, s ohledem na okolní teplotu vzduchu a na počasí. Doporučená teplota je okolo 37 stupňů Celsia. Navolená teplota zůstává ve vířivce nastavena neustále. Vířivka je neustále připravena k použití. Chcete-li si po celodenní práci v plechové garáži odpočinout, pak máte skvělou šanci kdykoliv.

Voda se čistí sama

Voda se ve vířivce čistí pravidelně sama. Používá se systém s ionizérem. Ve vodě je tak množství chemických látek pouze minimální. Koupání nebude provázet zápach chloru, jako když vyrazíte na bazén. Vodu dle intenzity používání, vyměňte za tři až čtyři měsíce.

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefonní číslo
Zadejte telefon
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, že nejste robot:
Potvrďte, že nejste robot.