11.5.2017

Dřevěná stavba zasazená do vhodného prostředí vynikne svou krásou. Plánujete-li přistavět pergolu, přístřešek či garáž, pak volte dřevo.


Výhody dřevěné garáže

Dřevěné garáže jsou mobilní, můžete je dle potřeby přesouvat. Přesvědčit o výhodách dřevěných garáží není nijak složité. Zákazník ocení jednoduchou montáž, není potřeba mít stavební povolení a rovněž si můžete vybrat z mnoha modelů a velikostí.


Svépomocí i stavebnice

Garáž ze dřeva si můžete postavit svépomocí, případně je jednodušším a rychlejším řešením pořídit si hotovou stavebnici. Dřevěnou garáž je potřeba postavit na rovnou plochu. Nemusíte mít stavební povolení, pokud její plocha nepřesáhne 25 m2.


Kvalita nadevše

Garáže se vyrábějí ze severské borovice, která díky ošetření nabídne dlouhou životnost a maximální možnou odolnost vůči povětrnostním podmínkám. Zvolit si můžete pultovou či sedlovou střechu a také velikost garáže, případně typ vrat. Montovaná garáž může být velmi estetickým prvkem. Stačí ji vzhledově přizpůsobit svému domu. Jednoduchá demontáž navíc umožní garáž libovolně stěhovat. Pokud ji nepotřebujete, lze ji snadno rozložit a uskladnit na suchém místě.


Dobrá izolace

Oproti plechovým garážím má dřevěná garáž, právě díky dřevu, lepší izolační vlastnosti. Dřevěnou garáž je skvělou volbou také pro vytvoření dílny, skladu nebo venkovní hospůdky u fotbalového hřiště. Garáže ze dřeva nebývají vybaveny podlahou, proto s tím při nákupu počítejte. Garáž se kotví pomocí čtyř betonových patek. Dřevěná garáž potřebuje větší údržbu, minimálně pravidelnou impregnaci dřeva, které by mělo být chráněno před plísněmi a dřevokaznými houbami. Dřevěná garáž vám tak poslouží desítky let.

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefonní číslo
Zadejte telefon
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, že nejste robot:
Potvrďte, že nejste robot.