19.5.2017

Prostorný dům určený pro rodinu se dvěma dětmi nebo jako dvougenerační bydlení pro dva páry starý a mladý poskytuje montovaný dům Lounge 62. Poskytuje velký společný prostor i dostatek soukromí. Jedná se o ekologickou a velmi úspornou stavbu.

Důraz se klade na energetické úspory

Promyšlenost do nejmenších detailů charakterizuje mobilní domy Lounge 55. Obydlí má takové dispozice, že poskytne dostatek místa pro společné aktivity všech obyvatel domu i odpočinkovou zónu pro každého.

Jádrem koncepce domu jsou energetické úspory a šetrný přístup k životnímu prostředí. Dům tvoří jedno podlaží a jde o nízkoenergetickou stavbu.

Můžete si tak být jisti, že významně ušetříte výdaje za energii a tím pádem zohledníte i dopad svého bydlení na životní prostředí.

 

Dokonalá tepelná izolace

Na samotnou výstavbu domu se používají ekologické materiály, především dřevo a výrobky z něj zpracované.

Stěny a jednotlivé příčky v domě se skládají ze stavebně izolačních panelů. Pod tímto názvem se skrývá materiálový sendvič ze tří vrstev, přičemž vnitř je z expandovaného polystyrenu, čímž domu zajistíte dobrou tepelnou izolaci. Výrobce ale nepodceňuje ani izolaci podlahy.

I ta je řešena velmi pečlivě pomocí tepelné izolace EPS 18 cm. Střešní konstrukci tvoří dřevěný klenutý rám rovněž izolovaný.

 

Dostatek prostoru i pro odpočinek

Obydlí 3+kk nabízí dvě středně velké ložnice a rozlehlý obytný pokoj s kuchyňským koutem, dále je samozřejmě ve výbavě koupelna s toaletou.

Montovaný dům Lounge 62 to vše nabízí na prostoru 62 m2. Přímo z velkého obytného pokoje se vstupuje na terasu, která se rozkládá po celé délce domu a je široká 1500 mm.

Zajišťuje tedy dostatek prostoru pro relaxaci a tvoří jakýsi most mezi domem a vnějším prostředím, přírodou. Zde je možné pobývat od jara až do podzimu.

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefonní číslo
Zadejte telefon
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, že nejste robot:
Potvrďte, že nejste robot.