22.5.2017

Pořídit si garáž rozhodně není žádný přepych, zvláště pokud si zvolíte jeden z montovaných typů.


Garáž z betonu

Nejkomfortnějším typem montovaných garáží jsou betonové moduly. Není potřeba budovat základy ani vyřizovat stavební povolení. Pevné podloží je samozřejmě nutné, ale bohatě postačí i betonové dlaždice, do kterých se konstrukce usadí. Betonová garáž je hotova velice rychle. Během jediného týdne je vyrobena a kompletně zařízena. Přepravu zajišťuje valník, usazení na podloží provádí jeřáb. Při dobrých povětrnostních podmínkách je celá práce hotová do hodiny.


Plechová konstrukce

Další alternativou k cihlové garáži je konstrukce z plechu. Plechová garáž je lehká, ale rozhodně ne křehká. Samozřejmě ji můžete poškodit mnohem jednodušeji než beton, ale při kvalitním ukotvení vydrží i řádění nárazového větru a poškodit by ji nemělo ani silné krupobití. Plech je samozřejmě pozinkovaný, takže koroze se bát nemusíte. Montáž si obvykle zařizuje sám kupující, ale s většinou dodavatelů se dá dohodnout a za příplatek můžete nechat tuto práci na profesionálech.


Nejvhodnější do zahrady

Nejlepší estetický dojem rozhodně zanechává dřevěná garáž. Horší už to je ale s její odolností. Ta je mnohem nižší než u jejich konkurentek. Dřevo, jakožto přírodní materiál, je mnohem náchylnější k poškození, které způsobují hlavně déšť a sluneční záření. Je také nezbytné ho chránit před dřevokazným hmyzem, který by si dal dřevěnou garáž nejraději k snídani. Tyto problémy mohou odstranit nebo alespoň zmírnit ochranné nátěry, které vrátí konstrukci zpátky lesk a sílu.


Cenově výhodné

Montované garáže jsou v současnosti mnohem populárnější než cihlové verze. Je to dáno hlavně jejich cenou, která může být u některých verzí více než poloviční. Málokdo chce utrácet víc než musí.

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefonní číslo
Zadejte telefon
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, že nejste robot:
Potvrďte, že nejste robot.