23.5.2017

Není důvod, proč čekat. Stačí si správně načasovat použití jednotlivých technologií a bazén můžete využívat s prvními jarními paprsky. Zapuštěný bazén je na realizaci časově náročný, proto s ním neotálejte.


Důležitá je kvalita

Nejdůležitější je věnovat pozornost vybranému materiálu. Ne každý laminátový bazén je skutečně kvalitní. Moderní laminátové bazény s gelovými povrchy jsou na technologické špičce. Tyto bazény odolávají mnoha vlivům, ale i škrábancům od domácích mazlíčků, apod.


Na kopání raději bagr

Pro bazén můžete jámu vyhloubit svépomocí. Pokud nemáte ve své montované garáži bagr, je vhodné si zemní práce objednat. Malý bagr zvládne vyhloubit jámu za pár hodin. Pro moderní laminátový bazén vám postačí jáma zhruba o 20 cm větší, než je rozměr bazénu. Na dno jámy se položí základová deska.


Bazén do zahrady

Samotné zabudování vám nebude trvat více, než tři dny. Laminátový bazén vám výrobce přiveze hotový, podobně jako plechovou garáž, kterou vám výrobce doveze smontovanou na korbě vozu jako nadměrný náklad. Bazény, které mají zabudovanou vrstvu PUR izolace, není potřeba dále izolovat. Odborníci vám pouze zapojí veškerou technologii, pak už jen stačí bazén obsypat betonovou směsí a můžete jej začít používat.


Nezapomeňte na doplňky

Aby vám bazén sloužil dobře je vhodné vybrat si správné doplňky. Nezapomeňte na filtrační techniku, protiproud. Pokud vám to peněženka dovolí, myslete také včas na zastřešení bazénu. Vybrat si můžete z celé řady pevných či mobilních řešení. Zastřešit bazén lze také dodatečně, je potřeba pro něj vymezit dostatečný prostor.

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefonní číslo
Zadejte telefon
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, že nejste robot:
Potvrďte, že nejste robot.