13.7.2017

Dejte svému odpočinku a relaxaci nový rozměr. Stačí si pořídit houpací síť. Jakmile si do ní lehnete, okamžitě zapomenete na všechny starosti všedního dne.


Kde se vzala houpací síť?

Houpací sítě se do naší země se dostaly z jižní a střední Ameriky. Jako první je v 15. století využívali kolonisté, kteří se s nimi setkali u indiánských kmenů. Ti do nich ulehali po celodenní námaze, aby nabrali nové síly na další den. Španělští cestovatelé posléze tyto houpací sítě ukázali na svém kontinentu, kdy je využívali také na stavbách či při dlouhých plavbách na lodích.


Houpací síť na léto

Dnešní houpací sítě v nás evokují léto a dovolenou. Nejčastěji je můžeme vidět v zahradách za slunných letních dnů. Zavěsit je můžete mezi stromy, na pergolu, ale i v místnosti. Houpací síť má velmi uklidňující účinek a vliv na psychickou pohodu. Vzít si ji můžete na dovolenou i na jednodenní výlet.


Klasická houpací síť

Klasická houpací síť poslouží pro relax i odpočinek v zahradě, u vody i na terase. Vyrábí se v mnoha variantách pro jednoho i pro více osob. Tyto velké sítě jsou určeny pro celou rodinu. Vybrat si můžete i speciální turistické sítě hamaky. Ty mají malé rozměry a jsou velmi lehké, aby se vám vlezly i do batohu.


Závěsná houpací křesla


Zajímavou alternativou jsou také závěsná houpací křesla. Můžete v nich číst knížku nebo si povídat se svými přáteli. Oproti houpacím sítím jsou menší a skladnější. Díky posezení v tomto křeslu výborně ulevíte své páteři.

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefonní číslo
Zadejte telefon
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, že nejste robot:
Potvrďte, že nejste robot.