19.7.2017

Přepadají vás myšlenky natáhnout se na zahradě nebo na terase? Pro relaxaci a dobití energie je potřeba zvolit kvalitní lehátko.


Jak vybrat zahradní lehátko?

Když si vybíráte zahradní lehátko, nejprve si ujasněte, kolik v něm strávíte času. Na trhu najdete i kousky, které mnohdy předčí nábytek do interiéru. Vybírejte si proto pomalu a pečlivě. Zajímat by vás měly parametry jako v jaké poloze chcete odpočívat, tvrdost lehátka, životnost materiálu, velikost, váha lehátka, a mnoho dalších.


Polohovatelné modely

Chcete mít možnost odpočívat na lehátku v různých polohách? Pak jednoznačně zvolte polohovatelné lehátko. Čím více nabízí poloh, tím je to lepší pro vás a vaše záda. U mnoha modelů lze nastavit opěrku hlavy, nohou i výšku rukojetí. V úvahu vezměte i váhu lehátka, aby bylo možné jej snadno přesunovat.


Jaký typ lehátka?


Záleží na vás, zda chcete tvrdší lehátko. Lze jej opatřit polstrováním. Pro ty, kdo mají raději tvrdší materiály, jsou v nabídce dřevěná lehátka, případně kovová s hodně vypnutou textilií. Polštáře musí být voděodolné, ideálně se snímatelným potahem.


Životnost


Důležitým parametrem u tohoto kusu nábytku je životnost. Čím více investujete při nákupu, tím déle vám vydrží. Oblíbený je například umělý ratan. Není náročný na údržbu, má dlouhou životnost. Pořídit si můžete celé sety, nejen lehátko. Žádanou a oblíbenou variantou jsou kovová lehátka. Podle použitého materiálu se liší váhou. Krásně vám budou ladit s kovovým zahradním nábytkem. Kovová lehátka se vyrábějí z hliníku, který je velmi lehký a odolný, velmi praktický na údržbu.

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefonní číslo
Zadejte telefon
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, že nejste robot:
Potvrďte, že nejste robot.