2.8.2017

Nejspíš jste již plachtovou halu viděli, jen o tom možná netušíte. Pod pojmem plachtová hala si mnoho lidí představí velký stan.


Montovaná hala není provizorní řešení

Montovaná hala má obrovské využití a to v mnoha odvětvích. Používá se jako zemědělská hala, sportovní středisko, hangár, jízdárna, sklad krmiva či zemědělské techniky a mnoho dalších. Podle účelu využití můžete zvolit také různé příslušenství jako jsou tribuny, osvětlení, atd. Zemědělci rádi využívají obloukové plachtové haly, které nabízí skutečně velký prostor.


Rychlé zastřešení

Výhodou plachtové haly je rychlá a levná montáž. Oproti zděné výstavbě je to v řádu hodin či dnů. Na místo určení je doručena hotová konstrukce, kterou stačí smontovat a potáhnout plachtou. Konstrukce je složena z rámů propojených tak, aby se daly libovolně smontovat a demontovat dle potřeby.

 

Když potřebujete zastřešení

Když potřebujete zastřešení, je montovaná hala velmi jednoduchým řešením. Výhodou je také velká variabilita, kdy přizpůsobíte halu svým potřebám. Skryjete v ní jak krmivo, seno, zahradní techniku, tak výrobní zařízení. Montované haly používá i řada významných firem.


Odolná plachta

Pro zakrytí haly se používá odolná plachta, které nevadí déšť, sníh ani UV záření a sluneční paprsky. Montovanou halu lze objednat přímo na míru. Alternativou jsou montované ocelové haly, které rovněž mají celou řadu výhod. Životnost montovaných hal je dvacet a více let, tento údaj platí pouze pro nosnou kostru. Jako investice se rozhodně vyplatí, pokud hledáte rychlé a spolehlivé řešení pro svůj podnikatelský záměr či rozšíření aktivit.

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefonní číslo
Zadejte telefon
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, že nejste robot:
Potvrďte, že nejste robot.