16.8.2017

Zimní zahrada je světem pohody a klidu. Mohou v ní růst vzájemně se doplňující rostliny, všemožných druhů i forem. Zimní zahrada může být pouze pro pěstování rostlin, případně jako další obytný prostor.


Jaký materiál pro zimní zahradu?

Zimní zahradu můžete mít již zanesenou v plánu vašeho budoucího domu. Ale řešení je zde i pro ty, kdo chtějí zimní zahradu přistavět k již stávajícímu domu. Vhodné modely si můžete vybrat a prohlédnout v největším showroomu zimních zahrad, který se nachází 2 km od Říčan u Prahy.


Chcete-li si vybudovat celoročně obyvatelnou zimní zahradu, pak vám k tomu pomůže SEEGLASS MAX - moderní systém, který se hodí pro vytvoření dokonalé zimní zahrady na terase. Moderní prosklené zastřešení není tvořeno vertikálními profily, vypadá tak velmi elegantně a zvýší architektonickou hodnotu domu. Pomůže zastřešit každý prostor, kde si chcete vybudovat příjemné posezení v zeleni. Zahradu si tak můžete vybudovat například na střeše garáže.

Nejen praktické, ale i krásné

Zimní zahrady nejsou jen praktické, ale mohou být také velmi krásné. Vyberte si z několika modelů zastřešení pro zimní zahradu:


SEEGLASS BIG je zimní zahrada, která poskytne skutečně velký výhled do zahrady, prosvětlí celý dům. Tento model je možné objednat ve dvou rozměrech - výška 3 nebo 5 metrů i pro skutečně vysoké prostory. Kotvení probíhá pomocí jednoduchých zámků, potěší vás jednoduchá instalace.


SEGLASS ONE je další moderní zastřešení pro zimní zahradu či terasu. Výborně doplní stávající styl vaší zahrady. SEGLASS ONE je jedinečný a velmi kvalitní systém zasklení, který zvýší komfort vašeho bydlení. Tento moderní systém se velmi jednoduše instaluje ve všech prostorech, které chcete ochránit před slunečným i nepříznivým počasím.

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefonní číslo
Zadejte telefon
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, že nejste robot:
Potvrďte, že nejste robot.