„Pomoc, zloději mi ukradli auto,“ zuříte, když zjistíte, že váš vůz zaparkovaný před vaším rodinným domem přes noc zmizel. Inu, neštěstí nechodí po horách, ale po lidech. V podstatě jediným řešením je nenechávat vůz jenom tak zaparkovaný před domem a pořídit si garáž.

Dostavba je příliš nákladnábetonova dvojgaraz

V garáži máte 100% jistotu, že se vašemu vozu nic nestane. Jak ale situaci vyřešit v případě, že máte dům bez garáže a její přístavba by byla příliš drahá a z prostorových důvodů také komplikovaná? Taková situace není výjimečná, v hotové zástavbě je problém najít kousek přístupného místa na garáž. Vhodným řešením pro takové situace jsou hotové garáže. Právě

Obejdete se i bez stavebního povolení

Stavba zděné garáže, ať už jako samostatný objekt, nebo jako součást domu, je vždy složitým procesem. Potřebujete na garáž v takovém případě stavební povolení. Mobilní garáž se ale bez tohoto kvůli tomu, že dostanete hotový prefabrikovaný objekt, který můžete postavit kamkoli podle potřeby, jsou tyto garáže v posledních letech velmi populární.

Tip: hotové plechové garáže

Obejdete povolení obvykle obejde. Výkres totiž dodává firma, jde standardizovaný objekt. Vy budete mít podstatně méně starostí a papírování. Z mobility garáže navíc těžíte i po letech. Co když se třeba rozhodnete přestavovat dům a garáž vám ve stávajícím místě bude překážet? Její přesun je naprosto bezproblémový.

Tip: betonové garáže pro 2 auta

Potřebujete poloviční, nebo dokonce třetinový rozpočet

Pro využití hotové garáže hraje i porovnání nákladů na betonovou mobilní garáž s náklady na stavbu zděné garáže. Rozhodnete-li se pro prefabrikovanou garáž, můžete ušetřit 50-70 % nákladů. A to už za to stojí, ne? Budete-li mít rozpočet poloviční, nebo dokonce třetinový, ušetříte nemálo finančních prostředků v rodinném rozpočtu, které následně můžete využít jinde a jinak. V současnosti jsou přitom úspory na stavbě velmi důležité.

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefonní číslo
Zadejte telefon
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, že nejste robot:
Potvrďte, že nejste robot.