Když chcete vyjmenovat výhody hotové mobilní garáže, určitě vás jako první napadne jejich možnost přemístění, cena a rychlost instalace. Možná ale nepřijdete na jednu, která zůstává tak trochu skrytá ve stínu ostatních, přitom je ale neméně důležitá. Klimatické podmínky.

Teplotní šoky působí negativněbetonova garaze hotovegaraze 1

Velmi důležitý je pro životnost vašeho vozu i způsob jeho garážování. Podmínky, které budou v garáži panovat totiž nemálo ovlivní míru koroze karoserie. Kdo by si mohl myslet, že vytápěná garáž je pro váš vůz štěstím, velice se plete. Právě naopak. Teplotní šoky, které vozidlo prožije při výjezdu ven a návratu zpět do vytopené garáže, se na vozidle promítají velmi negativně. Vlhkost se sráží ve formě páry, a to má neblahý vliv na korozi vašeho vozu. Výrazně ji to urychluje.

Tip: betonové dvojgaráže

Klimatické zařízení se vyplatí

Proto by při výběru měla mít jednoznačně zelenou nevytápěná garáž. Hotové garáže nabízí kromě jiných výhod právě i výborné klimatické podmínky pro garážování. Nejsou vytápěné a také vlhkost ve formě páry uniká velice dobře ven, nesráží se. Takže případná koroze vozu je značně zpomalená. Podmínky v garáži ji nijak neurychlují, právě naopak. Je možné také do garáže dodatečně instalovat klimatické zařízení, které zajistí naprosto stabilní teplotu bez kolísání. Tím ještě více podpoříte životnost vozu. Vyplatí se to třeba u dražších modelů.

Tip: montované garáže s omítkou

Vlhkost se nevstřebává

Zároveň disponuje speciálními vraty, která umožňují odvětrávání. Rozhodně nejde o neprodyšně uzavřený prostor, v němž by právě mohlo docházet k růstu vlhkosti právě nedostatečným odvětráním. Vznikající vlhkost se nevstřebává hladkými stěnami jako je to u zděných garáží, ale uniká ven. Proto pokud sáhnete po hotové garáži, vězte, že vašemu automobilu připravujete skutečně optimální klima proti korozi.

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefonní číslo
Zadejte telefon
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, že nejste robot:
Potvrďte, že nejste robot.