Ušetří vám čas, práci i peníze – to jsou hotové garáže. Kromě garážování vašeho vozu je můžete použít třeba i jako skladiště zahradní techniky, skladiště pro obchod. Velmi levně a rychle získáváte prostor, který má velmi všestranné použití.

Získáváte výborné skladištěbetonova garaze hotovegaraze 3

U hotové garáže těžíte především z toho, že jsou uvnitř velmi dobré klimatické podmínky. Můžete tam tedy nejenom garážovat auto a omezíte tak korozi na minimum, zároveň tyto podmínky zajistí i optimální skladovací prostředí pro různé materiály. Proto garáž nabízí rozmanité využití, tím spíše, když do ní instalujete klimatizační jednotku. Pak máte s poměrně malými náklady k dispozici opravdu kvalitní skladiště. Garáž ale není jenom prostor k soukromým či podnikatelským aktivitám.

Tip: betonové garáže prefabrikované

Nižší náklady i kratší doba

Stejně dobře může do hotových garáží investovat třeba i město a užívat je ke stejným účelům. Tedy pokud městu chybí garáže k parkování, jde o jednoduché řešení tohoto problému. Pokud by si radnice nechala stavět zděné garáže, vyšlo by to dost draho. Nejprve je třeba připravit pro garáže prostor, tedy plochu, čili základovou desku. Následná stavba také trvá určitou dobu a něco stojí, pak probíhá kolaudace. Hotová garáž ale udělá stejnou službu s nižšími náklady a za kratší čas.

Tip: plechové garáže na míru

Ušetříte spoustu peněz

Už samotná příprava plochy pro umístění garáží je mnohem jednodušší. Není nezbytně nutná základová deska, vše se dá vyřešit i jenom základovými pásy nebo zámkovou dlažbou. To znamená také úspory, přičemž kvalita rozhodně netrpí. Čas stavby se smrskne na minimum. Vlastně nic nestavíte, jenom pomocí těžké techniky umístíte na připravenou plochu hotové garážové buňky. Během chvíle je tak k dispozici rozsáhlý parking připravený k užívání. V městských rozpočtech se tímto způsobem dají ušetřit nemalé prostředky.

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefonní číslo
Zadejte telefon
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, že nejste robot:
Potvrďte, že nejste robot.