7.9.2017

Pořizujete úkryt pro svého plechového miláčka a váháte, pro variantu se rozhodnout? Potom bude nejlepší, když si podrobně promyslíte svoje priority a pak se rozhodnete. Můžete vybírat z různých variant podle potřeby. Dřevěné, plechové, betonové... Záleží na vás, co si vyberete.

Parkovat můžete už krátce po dodání4

Jestliže je vaším hlavním kritériem především cena, potom připadají v úvahu například levné plechové garáže. Velkou výhodou je skutečnost, že ji pořídíte opravdu za velice nízkou cenu. Výchozím materiálem je pozinkovaný plech, který výborně odolává povětrnostním vlivům. Naprosto skvěle proto odolává korozi a náklady na údržbu jsou opravdu minimální. Postavit garáž trvá pouze pár hodin. V podstatě jde hlavně o to, smontovat dovezené prvky v jeden použitelný a funkční celek. Díky tomu máte garáž připravenou k použití prakticky ihned po dodání. Na nic nemusíte čekat.

Připravíte si klidně i malou dílnu

Navíc je velkou výhodou, že tyto mobilní garáže plechové na auto můžete kdykoli někam přemístit. Pokud tedy změníte na svém pozemku stavební plány, není problém garáž rozebrat, někam ji odvézt a znovu ji složit. Zároveň je plusem i skutečnost, že nemusí být využita jenom k parkování vozu. Stejně dobře se hodí i jako skladiště zboží nebo třeba malá řemeslnická dílna. Můžete tak velice levně získat provozovnu pro svoji živnost. Nemusíte přitom nic stavět, přijdete k hotovému.

Vyhnete se nepříjemnému papírování

Dá se zhotovit i plechová garáž třeba na míru, pokud by vám stávající rozměry nevyhovovaly. V neposlední řadě bychom měli zdůraznit i to, že pro postavení těchto garáží se objedete bez stavebního povolení. To celou situaci velmi významně zjednodušuje. Protože stavební povolení znamená vždy velkou spoustu nepříjemného papírování.

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefonní číslo
Zadejte telefon
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, že nejste robot:
Potvrďte, že nejste robot.