8.9.2017

Stavba garáže svépomocí vám může přinést celou řadu problémů, které byste ani nečekali. V situaci, kdy teprve uvažujete o stavbě garáže, by vás nenapadlo, jak důležité třeba je mít vyspádovanou garáž. Pokud byste si nechávali projektovat garáž, kterou budete svépomocí stavět, samozřejmě se s touto otázkou potkáte.

Hlava vám jde kolemgaraz se sedlovou strechou

Řešit spádování garáže stejně jako celou řadu dalších otázek spojených se stavbou garáže svépomocí je samozřejmě dosti náročné. Budete mít pocit, že máte z toho všeho hlavu jako pátrací balon. Nevíte, čím se zabývat dříve. A to jde o pouhou garáž. Malou a nepříliš náročnou stavbu. Co teprve u mnohem náročnějších staveb v podobě domů? Ruku na srdce. Není lepší zvolit si prefabrikované montované garáže? Zbaví vás spousty starostí.

Spádové betony problém nevyřeší

Spádování garáží se totiž řídí celou řadou pravidel. Například v garáži v žádném případě nesmí být vpust napojená na kanalizaci. To rezolutně odmítá norma. Speciální spádové betony jsou primárně určeny na střechy, nejsou stavěny na velké zatížení, jaké představuje parkující automobil. Proto se většinou pro tento účel nehodí. Na druhou stranu spád v podlaze garáže potřebujete, aby se vám tam nedržela voda. Vidíte tu spoustu problémů, které se při stavbě garáže svépomocí kupí? Naštěstí betonová garáž z jednoho kusu vás těchto potíží zbaví.

Přijít k hotovému je nejlepší

Když přijdete k hotovému, bude to pro vás mnohem lepší. Každý není odborník stavitel, který má podobné záležitosti v malíčku. Spousta lidí v podobných záležitostech jak se říká „plave“. Najednou zjistí, co všechno musí řešit a neví si s tím rady. Hotová betonová garáž je proto snadným řešením. Objednáte ji, doručí vám ji až na místo, osadí a nemusíte se o nic starat. Všechno je v pořádku a podle norem.

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefonní číslo
Zadejte telefon
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, že nejste robot:
Potvrďte, že nejste robot.