18.9.2017

Klasická garáž už má odzvoněno. Ano, je to tak. Zatímco v minulosti byla typickou garáží u rodinného domku ta klasická, zděná, která často byla součástí domu, a mnohdy se do ní vstupovalo přímo z domu, respektive byla s domem propojená, dnes už je všechno jinak. Vítězí mobilní garáže.

Mobilita vítězífoto betonov gare

Nepřízeň počasí, ale i zloději, od toho všeho ochrání váš vůz hotová betonová garáž. Proto otázka, jestli vůz garážovat nebo ne, není na pořadu dne. Odpověď je jasná: garážovat. Podstatné je ale to, jakou garáž zvolit, aby náklady na její stavbu a údržbu nebyly tak vysoké. V tomto směru je velice užitečná mobilní garáž. V posledních letech v úvahách o tom, jakou garáž pořídit pro svůj vůz dává spousta lidí přednost mobilním garážím před klasickými.

Vyjde vás na 40 % ceny

Pokud garáž stavíte nově, vyjde vás jednoznačně mnohem levněji mobilní garáž. Prefabrikovaná betonová garáž je jednoznačnou volbou. Naprosto jasně je cenově mnohem dostupnější. Pokud ji porovnáte s klasickou garáží, je dle průzkumů levnější až o 60 %. Vyjde vás zkrátka a jednoduše i na méně než polovinu ceny garáže klasické. Taková úspora peněz už je velmi podstatná. Zbude vám v peněžence ještě opravdu hodně a budete moci investovat i do jiných věcí.

Klidně můžete garáž přesunout

Prostě a jednoduše sáhněte po betonové garáži z jednoho kusu. Jestliže máte vybudované základy a také volný příjezd k místu, kde má garáž být, počítejte s pouhou hodinou na montáž. Zkrátka za zhruba hodinu od instalace garáže můžete s klidem parkovat. Navíc musíme zdůraznit další podstatný fakt. Není problém garáž kamkoli přemístit podle potřeby. Tedy pokud vám na daném místě začne garáž vadit a hodilo by se vám ji dát jinam, změna umístění není problém. Pomocí těžké techniky se dá snadno přesunout a může opět sloužit svému účelu.

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefonní číslo
Zadejte telefon
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, že nejste robot:
Potvrďte, že nejste robot.