19.9.2017

Toužíte po tom, aby vaše garáž tvořila jeden celek i s vaším rodinným domem a jeho okolím? Není to zase takový problém, jak by se možná na první pohled mohlo zdát. Jde jenom o to, všechno dopředu promyslet a stanovit si priority. Potom se můžete rozhodnout na nejvhodnějším řešení.

Nejde jenom o špičkovou funkčnost5001776 1

V dnešní době nejde jenom o špičkovou funkčnost garáže, to znamená, aby ochránila váš vůz před nepříznivými klimatickými podmínkami a zajistila klima v němž se nebude srážet vodní pára a tudíž hrozit vašemu vozu koroze. Naštěstí hotové garáže tyto možnosti beze zbytku splňují. Jsou plně funkční, zajistí vašemu vozu dokonalé prostředí, které bude tvořit základ pro jeho vynikající životnost. Navíc si můžete garáž přizpůsobit i svým designérským představám.

Plech může odpovídat barvě podle RAL

Například plechové garáže jsou výbornou volbou pro případ, že nechcete stavět zděnou garáž a domníváte se, že nevyužijete komfort betonové garáže. Také když je pro vás důležitějším kritériem cena, tedy spokojíte-li se třeba i s menším komfortem půjde-li o co nejnižší cenu. V případě plechové garáže začínají ceny už kolem 10 000 Kč. Přitom se jedná o velmi kvalitní mobilní stavbu s ocelovým rámem a střechou s nosností, která zvládne i napadaný sníh. Design může vylepšit sedlová střecha a především také možnost lakovat objekt podle RAL škály. Můžete si tak vybrat barvu ladící s vaším rodinným domem.

Zvolte si sedlovou střechu

Také v případě prefabrikované betonové garáže nemusí jít jenom o plochou střechu. Můžete si stejně dobře vybrat i střechu sedlovou. Zároveň také omítka se dá barevně přizpůsobit domu, se kterým má ladit. Vaše garáž se tak stane příjemnou designovou součástí vašeho rodinného domu. Bude ve stejné barvě a stylu jako on a vy se jí budete moci právem pyšnit.

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefonní číslo
Zadejte telefon
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, že nejste robot:
Potvrďte, že nejste robot.