20.9.2017

Velice dlouhá životnost. Přijatelná cena. Příjemný vzhled. Nízké náklady na údržbu. Všechny tyto přednosti tvoří hlavní devizy, proč si koupit a instalovat garáž. Vlastně jsme vyjmenovali téměř všechno, proč v posledních letech spousta lidí upouští od stavby garáže svépomocí.

Nejde o zbytečný luxus5

V kurzu jsou v současnosti prefabrikované betonové garáže. Monolit, čili korpus garáže dokáže přitom splnit vysoké požadavky i těch nejnáročnějších klientů. Jedná se vlastně o schránku, která dokáže váš milovaný vůz naprosto dokonale ochránit nejenom před nepřízní počasí, ale vlastně před jakýmkoli poškozením. Možná přemítáte, zda není garáž z jednoho kusu třeba zbytečným luxusem, zda by nestačila garáž bez podlahy. Určitě ne. Garáž s podlahou nabízí mnohem větší komfort.

Stabilní podmínky auto neničí

Ostatně, umíte si vůbec představit hotové betonové garáže bez podlahy? Vidíte, že ne! Nikdo určitě nechce, aby sice byl vůz chráněný ze všech čtyř světových stran a stropu navíc, a přitom dolů odspodu k němu pronikala vlhkost. V zásadě lze říci, že taková garáž bez podlahy je z praktického pohledu absolutně k ničemu. V garáži jde totiž o to, že auto nevlhne, má zde stabilní klimatické podmínky, které ho nijak nepoškozují. Pokud byste ale neměli podlahu, šlo by všechno vniveč.

Rez nesmí užírat karoserii

Taková betonová garáž z jednoho kusu ale vše vyřeší. Kdybyste neměli pod autem podlahu, může se na karoserii srážet vodní pára. To jistě nechcete, protože tento jev je bohužel přímou cestou ke korozi karoserie vašeho plechového miláčka. Ušetření za podlahu v garáži by se vám tak mohlo nepříjemně vymstít, protože rez by užíral váš vůz a vy byste tím výrazně snížili životnost auta. A to by byla velká škoda. Proto si rozhodně pořiďte garáž s podlahou.

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefonní číslo
Zadejte telefon
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, že nejste robot:
Potvrďte, že nejste robot.