25.9.2017

Pořídíte si garáž. Po dlouhých úvahách padlo konečné rozhodnutí na garáž betonovou. Samozřejmě jste zvažovali i jiné varianty, ale nakonec vám jako nejvhodnější řešení pro budoucnost vyšla právě tato garáž. Teď si ale nejste jisti, jestli jste všechno připravili správně a osazení proběhne hladce.

Stačí základové pásy1 jpg

Především se nebojte. I když umístění hotové betonové garáže možná vypadá na první pohled složitě, opak je pravdou. Je to velice jednoduché. Samozřejmě nesmíte podcenit přípravu. Stačí betonové základové pásy, základová deska není třeba. Pokud ale chcete být dokonale precizní, můžete ji připravit. V zásadě platí, že celá garáž je postavena rychle. Technici, kteří přivezou garáž na nákladním voze a osadí ji jeřábem to zvládnou během jediného dne za pouhých několik hodin.

Potřebujete dostatek místa

Možná trochu pochybujete, ale opravdu je to tak. Prefabrikovaná betonová garáž se osazuje na předem určené místo velmi snadno. Co máte pro úspěšné provedení akce vlastně udělat, když už máte hotovou přípravu pod garáž, čili buď základovou desku nebo základové pásy? Především je třeba zajistit v okolí budoucí garáže dostatek volného místa, aby sem mohla zajet těžká technika v podobě tahače s podvalníkem, na které je garáž převážena.

Všechno půjde hladce

Myslete také na dostatek prostoru pro jeřáb, který zajistí uchopení betonové garáže z jednoho kusu z podvalníku a její přesun na určené místo. Jestliže neponecháte nic náhodě, přesun proběhne hladce a rychle. Na vás je především přichystat kvalitní základy, nic víc. Pokud se vám to podaří, je vlastně polovina práce za vámi. Samotné umístění garáže bude potom bezproblémové. Horší by to bylo, kdybyste základy podcenili, pak by mohly nastat problémy. Na den D, kdy všechno vypukne si připravte hlavně pevné nervy a uvidíte, že všechno půjde hladce.

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefonní číslo
Zadejte telefon
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, že nejste robot:
Potvrďte, že nejste robot.