27.9.2017

Když si pořídíte vůz, nepochybně ho také potřebujete někde zagarážovat. Je ale naprosto jasné, že stavba garáže patří mezi mimořádně náročné investice. Pokud byste si chtěli stavět zděnou garáž, vydáte za ni obrovské peníze. Proto se vyplatí i možnost hledat jiné, vhodnější řešení. Co se vám vlastně nabízí?

Mnohem lepší řešeníbetonova garaze hotovegaraze 2

V případě, že stavíte zděnou garáž, čeká vás pestrá paleta nákladů. Především musíte nakoupit stavební materiál, což je dost vysoká částka. V neposlední řadě jde také o nemalou časovou investici. Ta může být i značně vysoká, pokud třeba plánujete stavět po víkendech či volných odpoledních. Výsledkem může být, že se stavba značně natáhne a vy budete moci garážovat až za několik měsíců, a to je samozřejmě velký problém. Potřebujete totiž garáž co nejdříve, a tak se dá uvažovat, že hotová betonová garáž bude v takovém případě mnohem lepším řešením.

Ušetříte peníze i nervy

Další otázkou je, kolik byste museli do zděné betonové garáže investovat. Pokud použijete kvalitní materiály a nic nezanedbáte, může se cena vyšplhat klidně i do rozmezí 200-250 tisíc. Nemluvě o tom, že vše bude velmi dlouho trvat. Ovšem prefabrikovaná betonová garáž v takovém porovnání vychází mnohem lépe. Můžete se v jejím případě dostat i na cenu 120 tisíc. Z toho vyplývá, že úspora proti garáži zděné bude 80-130 tisíc. To je skutečně obrovská suma.

Snadné a rychlé osazení

Dalším bonusem navíc je skutečnost, že betonová garáž z jednoho kusu se velice snadno a rychle osadí. Je nutné pouze připravit pro ni půdu, respektive tedy základovou desku či základové pásy a zajistit dostatečný prostor pro manipulaci těžké techniky, která garáž přiveze. Jde nákladní vůz, respektive podvalník, na něž bude garáž naložena a samozřejmě jeřáb, který ji přemístí z podvalníku na určené místo.

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefonní číslo
Zadejte telefon
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, že nejste robot:
Potvrďte, že nejste robot.