29.9.2017

Velmi efektivním řešením parkování vašeho vozu jsou hotové betonové garáže. Představují nadčasové řešení parkingu, které vám vydrží dlouhé roky. Navíc tím zajistíte svému vozu naprosto dokonalé podmínky a tím zároveň výrazně prodloužíte jeho životnost. Aby garáž ale byla dokonalá, potřebujete zároveň také kvalitní vrata.

Různé typy vratbetonova garaz showroom

Zakoupená betonová garáž z jednoho kusu samozřejmě už vrata má. Patří mezi její součásti. Samozřejmě vrat do garáže může být celá řada různých typů. Měli byste se proto ještě před samotnou instalací garáže zamyslet nad tím, která pro vás budou nejvhodnější. Naprostou klasikou jsou dvoukřídlá vrata, dále můžete mít například rolovací, posuvná. Kritériem výběru vrat by ale měla být velmi snadná manipulace s nimi. Určitě nechcete, aby se nějak zasekla zrovna ve chvíli, kdy to nejméně potřebujete. Zároveň potřebujete, aby zabíraly co nejméně místa. Tím pádem vypadají ze hry dvoukřídlá vrata.

Vyklápí se ke stropu

Také s posuvnými nebo rolovacími vraty u betonové garáže může být někdy problém. Potíže s otevíráním vrat přitom znamenají nemalé komplikace. Proto jako úplně nejvhodnější se jeví sekční nebo výklopná vrata, která se otevírají naprosto hladce. Navíc vám neukrojí žádný prostor, kterého můžete mít i tak málo. Pokud jde o výklopná vrata, ta se vyklápějí ke stropu garáže. Bývají vybavena automatickým pohonem, což pro vás znamená méně práce.

Můžete si otevřít i zevnitř

Vaše garáže betonové jsou tak chráněny před vstupem kohokoli cizího. Vrata tomu efektivně zabrání. Navíc automatické systémy mívají většinou možnost zajistit otevírání uvnitř garáže i vně, pro případ, že by došlo k závadě. To se ukazuje jako velice praktické. Kdyby došlo k problému, můžete si tak otevřít i v případě, že uvíznete uvnitř.

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefonní číslo
Zadejte telefon
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, že nejste robot:
Potvrďte, že nejste robot.