2.10.2017

Potřebujete garáž a po dlouhém rozhodování, zda volit to nejlevnější řešení, se nakonec rozhodnete vybrat si garáž betonovou. Jenže přesto ve vás tak trochu hlodají pochyby. Vybral/a jsem si správně? Ptáte se sami sebe. Pochybnosti pře rozhodnutím jsou pochopitelné. Ale nemáte se čeho bát.

Investujete na léta dopředubetonova garaze hotovegaraze 5

Je jasné, že i když je už hotová věc, že betonová garáž se stane na další roky úkrytem pro váš automobil, stále ještě možná v koutku duše pochybujete, jestli jste se třeba neměli rozhodnout jinak. Ale klidně si za svým rozhodnutím stůjte a ničeho se nebojte. Protože sice nejde o nejlevnější řešení garážování – betonové garáže jsou z řady přístřešky, plachtové a plechové garáže nejdražší, ale za to nabídnou největší komfort. Neinvestujete zbytečně, pořizujete garáž na dlouhá desetiletí dopředu.

Je jenom na vás, jaké řešení si vyberete

Tedy o svém rozhodnutí nepochybujte, je správné. Co vás ale čeká, ještě než k vám prefabrikovaná betonová garáž doputuje? V zásadě jde hlavně o to, připravit pro ni půdu, a to doslova. V první řadě srovnat terén v místě, kde má chystaná garáž stát. Dejte si s tím práci, nezapomeňte vše dobře rozměřit, použít vodováhu. Jedině tak si zajistíte dokonalou rovinu. Je potom na vás, jestli zvolíte základovou desku nebo jenom základové pásy.

Základová deska musí být vyztužená

V čem je rozdíl? Základové pásy se nacházejí pouze po obvodu garáže, zatímco základová deska je celoplošná. Ale pozor. Základová deska musí být celoplošně vyztužená ocelovými dráty. Pokud by se jednalo pouze o betonovou plochu bez vyztužení, pak nejde o kvalitní základ pro betonovou garáž z jednoho kusu. Ale nechcete-li vyztužovat a celoplošně betonovat, základové pásy jsou naprosto dostačující. To je tedy vše, co se po vás žádá.

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefonní číslo
Zadejte telefon
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, že nejste robot:
Potvrďte, že nejste robot.