3.10.2017

Možná vám to bude znít jako sci-fi, ale novou garáž skutečně můžete mít do 24 hodin, aniž by vás to stálo statisíce. Řešením je plechová garáž.

Dlouhodobé řešení4

Máte doma více aut, klasická garáž vám nestačí nebo není možné ji vybudovat? Plechová garáž se nabízí jako vhodná alternativa. Je mnohem levnější a pojme i několik aut, když zvolíte vhodnou velikost. Postavit můžete také přístřešek na auto, který však nevyhovuje každému.

Mobilní garáž

Výhody mobilní garáže jsou především její mobilita, nízká cena a variabilita. Rázem můžete garáž proměnit v dílnu či zahradní domek na uskladnění nářadí. Po letech můžete bez problémů garáž přemístit na jiné místo nebo zcela složit a uskladnit. Mobilní garáž můžete mít k dispozici za pár hodin. Smontovat si ji můžete sami, případně si objednat montáž zkušenými pracovníky.

Garáž nejen na auto

Montovaná garáž je velmi variabilní a tak ji není nutné využívat pouze na auto. V případě potřeby z ní snadno vybudujete dílnu, místo pro uskladnění zahradní techniky, nářadí nebo příslušenství k bazénu. Garáž můžete rovněž opatřit různými typy vrat, oken, různě zabezpečit, aby byly vaše věci v bezpečí.

Volte kvalitu

Moderní garáže z plechu vybírejte od kvalitních dodavatelů. Vyhněte se noname čínským a polským garážím, které jsou vyrobeny z tenkého plechu. Ušetříte si tím mnoho starostí. Plechová garáž opatřena pozinkovanými profily je odolná vůči dešti, korozi a povětrnostním vlivům. Na plechovou garáž nepotřebujete stavební povolení, ale neobejdete se bez územního souhlasu.

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefonní číslo
Zadejte telefon
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, že nejste robot:
Potvrďte, že nejste robot.