4.10.2017

Garáž v mnoha případech zastává roli jednak ochranné budovy pro váš vůz, ale zároveň také prostoru pro úschovu nářadí na opravy auta, pneumatik a dalších dílů a součástí pro automobil a jeho provoz. V takovém případě je ale třeba, aby to prostor garáže umožňoval.

betonová garážZděná garáž je drahá

Když si vybíráte, jakou garáž pro svůj vůz nakonec zvolíte, hraje v tom samozřejmě nemalou roli i užitný prostor, který takto získáte. Betonové garáže mají v tomto směru trochu navrch. Pokud byste se rozhodli stavět zděnou garáž svépomocí, nejspíše zvolíte z finančních důvodů to nejjednodušší řešení. Protože každý další prostor stavby navíc by vás stál nemalé peníze. Jestliže ale přemýšlíte o tom, koupit hotovou garáž, nejspíše vás taková nabídka zaujme, protože už je zahrnuta v ceně takové garáže.

Větší bývá plechová varianta

V případě zmiňované betonové garáže tak získáváte i 40 cm místa, které je možné využít třeba na police s náhradními díly pro auto, nebo pro nářadí na opravu auta a další nezbytnosti. Získáte tak s garáží i další bonus navíc. Možná vám ale nebude stačit ani to. Třeba budete potřebovat ještě něco dalšího navíc, chcete kalkulovat s ještě větším prostorem. Potom přicházejí v úvahu třeba plechové garáže. Bývají často také větší, respektive si můžete vybrat z celé řady velikostí.

Část můžete využít jako dílnu

Navíc jde o levné plechové garáže, jejich cenové relace bývají velmi příznivé. Můžete si pořídit garáž za mnohem nižší cenu, než v případě betonového objektu. Výhodou je i to, že lze vybrat i plechové garáže s omítkou. Na první pohled u nich vůbec nepoznáte, že se jedná o plech, vypadají totiž jako omítnutý domeček pro auto. Máte tak šanci získat opravdu komfortní domov pro svůj vůz a vybrat si třeba i dvojgaráž. Na jednom stání budete parkovat vaše auto, druhé využijete jako dílnu.

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefonní číslo
Zadejte telefon
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, že nejste robot:
Potvrďte, že nejste robot.