7.10.2017

Klidně může nastat situace, podle které je jednoznačnou volbou pro garážování vašeho vozu dřevo, respektive dřevostavba. V tuto chvíli se tedy třeba rozhodujete, zda vybrat jenom dřevěné stání čili carport, nebo zvolit rovnou dřevěnou garáž. Zkuste si tedy udělat malé srovnání obojího, abyste zjistili, co vám bude více vyhovovat.

Vsaďte na soulad materiálubetonová garáž

Především je třeba říci, že dřevěná garáž se může stát příjemnou perlou vaší zahrady a celého obydlí. V jakých případech dřevěnou garáž nebo i jenom garážové stání ze dřeva volíte? Obvykle v momentě, kdy tento materiál ladí s ostatními stavbami. V případě, že jste si vybudovali například rodinný dům s výrazným množstvím dřevěných prvků, nebo když je vaše chalupa či chata celá ze dřeva nebo převážně z tohoto materiálu.

Přístřešek může být víceúčelový

Pro pouhé stání pro auto většinou svědčí jednak nižší pořizovací cena, ale zároveň i menší nároky na prostor. Stání se vměstná téměř kamkoli. Přístřešek pro auto se také dá využít i k jiným účelům než pro stání automobilu, třeba jako zahradní posezení ke grilu, nebo pergola Vůz vám zároveň pod přístřeškem rychleji oschne, než v samostatné garáži. Chcete-li ale ochránit vůz před mrazem, sluncem i deštěm a vandaly, bude vaší samozřejmou volbou garáž ze dřeva.

Montovaná garáž je praktická

V případě hotové garáže vás navíc postavení dřevěné budovy nebude stát žádnou velkou energii navíc. Jedná se totiž o montáž již hotových dřevěných panelů. Montované garáže jsou proto velmi praktické a zároveň cenově příznivé. Společně s nimi získáváte navíc i značný prostor. Můžete ho využít k uskladnění nářadí, ale třeba i kola, motorky, sekačky na zahradu, složeného zahradního nábytky, techniky k bazénu. Co je tedy lepší – přístřešek nebo garáž? Záleží na vašich finančních možnostech.

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefonní číslo
Zadejte telefon
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, že nejste robot:
Potvrďte, že nejste robot.