11.10.2017

Jednoznačným důvodem proč garážovat vůz je jeho ochrana před zloději. Právě z těchto důvodů dává spousta lidí přednost garážím před stáním na ulici nebo jednoduchým přístřeškům. A to se ukazuje jako opravdu správný krok.

Přístřešek není překážkoubetonová garáž

Otevřený přístřešek sice chrání vaše auto před nepřízní počasí, ale zloději to mají jednodušší. Mohou si auto odvézt a překážkou pro ně nemusí být ani zamčená brána na vašem pozemku. I tak o svůj vůz můžete přijít, bohužel. Ovšem betonová garáž pro lupiče bude mnohem větší překážkou, kterou bude obtížně překonávat. Proto bezpečnost vašeho vozu hovoří pro to pořídit si garáž a nikoli přístřešek, i když to znamená vyšší finanční náklady. V tomto případě jde jednoznačně o dobře investované peníze.

Pořiďte si kvalitní vrata

Pro zloděje není tak snadné proniknout do garáže, zejména pokud ji máte dobře zabezpečenou. Když se bude snažit vniknout dovnitř, lidé si toho mohou všimnout, protože to bude znamenat hluk jak bude ničit zámek a otevírání. Prefabrikované betonové garáže je ale proto dostatečně zajistit. Základem jsou kvalitní vrata například s automatickým otevíráním.

Dálkové ovládání vám pomůže

Právě kvalitní vrata na dálkové ovládání mohou pro zloděje znamenat velikou překážku. Proto v tomto směru hledejte optimální řešení. Nešetřete na zavírání vrat, nemuselo by se vám to vyplatit. Jestliže budete mít na garáži jenom obyčejný jednoduchý zámek, na zloděje to bude působit doslova jako magnet a to určitě nechcete. Betonové garáže z jednoho kusu je ale snadné opatřit kvalitním zavíráním. Zároveň nikdy nezapomeňte garáž zavřít, i když se chystáte si jenom na chvilinku odskočit. Nikdy nevíte, kdo vás v blízkém okolí zrovna pozoruje. Stačí potom i malá chvilka a přijdete o svůj vůz. Snažte se takové situaci stůj co stůj zabránit.

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefonní číslo
Zadejte telefon
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, že nejste robot:
Potvrďte, že nejste robot.