18.10.2017

Kupujete plechovou garáž a rádi byste, kdyby třeba barevně ladila s vaším rodinným domem? Nic není problém. Nemusíte mít garáž ošklivě šedivou, nebo v jiném nic neříkajícím a neladícím odstínu, která by v kontextu svého okolí vypadala doslova jako pěst na oko. Naopak. Přizpůsobit garáž svému okolí je jednoduché a výsledný efekt je skvělý.

Můžete vytvořit estetický architektonický prvekplechova garaz siebau

Jak vlastně postupovat? Koupě plechové garáže je výhodnou investicí. Úkryt na váš vůz z plechu je levný v porovnání se zděnou garáží stavěnou svépomocí i hotovou betonovou garáží. Významně v případě této investice ušetříte a ještě si můžete dopřát větší garáž s nějakou prostorovou rezervou, která se vám brzy může hodit k různým účelům. Přitom ale vaše nová garáž může být architektonickým prvkem s vysokou estetickou hodnotou, a to i v případě, že nejde o plechovou garáž s omítkou, kterou samozřejmě lze ladit v odstínu vašeho rodinného domu.

Nemusíte garáž oblékat do šedivé barvy

Samozřejmě plechová garáž může, ba dokonce musí být natřená. Nátěr totiž dodá plechu náležitou ochranu před nepříznivými vlivy okolí a výrazně prodlouží jeho životnost. Nemáte ale nejmenší důvod k tomu, volit pro garáž šedivé, nenápadné či tmavé odstíny. Můžete si dopřát odstín nátěru podle svých vlastních představ. Prostě si objednáte garáž s nátěrem ze vzorníku RAL.

Vyberou si i ti nejnáročnější

O co jde? Vzorník RAL tvoří celosvětově uznávaný standard stupnice barevných odstínů pro nátěrové hmoty určené pro exteriér a interiér. Tyto nátěrové hmoty se používají hlavně v průmyslu a stavebnictví. Najdete zde celkem 210 odstínů, výjimkou nejsou ani ty metalické. Vaše garáž z plechu tak může být přizpůsobena barevnému ladění fasády vašeho rodinného domu, vašeho okolí, zkrátka čehokoli podle vašich přání a potřeb. Ze zmiňovaných 210 odstínů si vybere každý, i ten nejnáročnější klient.

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefonní číslo
Zadejte telefon
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, že nejste robot:
Potvrďte, že nejste robot.