19.10.2017

Proč byste se měli rozhodnout právě pro betonové garáže? Důvodů je celá řada. Pojďme si je tedy společně probrat. Především jde o celou řadu vynikajících užitných vlastností. Dále jsou samozřejmě ve hře také nižší finanční náklady, než kdybyste stavěli sami, to je jednoznačně prokázáno.

Výjimečná odolnost betonubetonova garaze hotovegaraze 1

Které dobré vlastnosti vám betonové garáže přinesou? Především je to velice dlouhá životnost. Bez nadsázky a přehánění můžeme říci, že tato garáž přežije vás a dost možná i vaše potomky. Beton je totiž materiálem velice trvanlivým. Nemusíte se obávat, že by ho mohlo nepříznivé klima či cokoli jiného poškodit. Kvalitní beton disponuje skutečně mimořádnou odolností dešti, větru i slunci. Strach tedy není na místě. Naopak můžete vsadit na jeho kvalitu, trvanlivost, navíc v betonové garáži vzniká příznivé klima.

Bez podlahy garáž nemá význam

Čím je vlastně hotová garáž tvořena? V zásadě jde o velice jednoduchý korpus vyrobený z betonu. Tvarem se jedná o kvádr, který má jednu kratší stěnu odříznutou. Tato kratší strana je vybavena vraty různého typu. Nabízí se třeba sekční vrata nebo vrata výklopná. Samozřejmě je tento betonový kvádr vybavený také podlahou. Garáž bez podlahy je k ničemu, protože by zezdola pronikala vlhkost, která by ničila i karoserií vašeho auta.

Vlhko autu škodí

Je to tak. Kdybyste měli betonovou garáž bez vyřešené podlahy a parkovali jenom na trávě, a to především dlouhodobě, bude to vašemu vozu velice škodit. Samozřejmě se vlhko zezdola usazuje na karoserií, respektive se tam sráží z vodní páry na vodu. Ta se potom podílí na vzniku koroze karoserie. Proto se vám může takové zanedbání velice nepříjemně vymstít. Rozhodně proto nevolte nikdy garáž bez podlahy pro dlouhodobé parkování. Výrazně by to zkrátilo životnost vašeho automobilu.

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefonní číslo
Zadejte telefon
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, že nejste robot:
Potvrďte, že nejste robot.