23.10.2017

Když si vybíráte garáž, zpravidla nemáte jenom jedno řešení, ale rozhodujete se mezi více možnostmi. Přitom hraje roli řada různých faktorů. Pokud jde o cenové rozpětí různých druhů garáží máte velmi široké pole působnosti. Záleží potom na vás, jaké máte finanční možnosti. Dále i to, jaké máte požadavky.

Betonová garáž vyjde mnohem levnějibetonova garaze hotovegaraze 1

Pokud jde o cenové možnosti, pak je na vrcholu pyramidy garáž budovaná svépomocí. Ta je zpravidla finančně nejnákladnější. Také s ní strávíte nejvíce času. I z pohledu množství práce je zde největší díl. Další na žebříčku jsou betonové garáže. Jsou ovšem mnohem levnější, než garáže svépomocí, může vyjít na polovinu, klidně i méně. A to je samozřejmě velice důležitá informace. Stejný efekt docílíte i s mnohem menšími finančními prostředky, a to je samozřejmě velké plus.

Betonová garáž je k dispozici hned

Prefabrikovaná garáž z jednoho kusu navíc může být postavena hned, během pouhých několika hodin, což je další z mnoha výhod. Nemusíte čekat dlouhé týdny nebo dokonce měsíce, až bude garáž hotová. Prostě připravíte pro garáž prostor, základovou desku, nebo i jenom základové pásy. To není nijak složité. Potom vám dodavatelská firma přiveze samotnou garáž. Osadí ji a hotovou garáž můžete hned využít a zaparkovat v ní. Parking je k dispozici okamžitě.

Levnější je plech i plachta

Ještě levnější než betonová garáž je ovšem garáž plechová. Tam je další výhoda v tom, že v pomyslné pyramidě stojí na dalším stupínku. Klidně ji můžete pořídí za polovinu ceny garáže betonové, a přitom budete mít ještě nějaký prostor k dobru. Můžete si tak pořídit i mnohem větší garáž než je nutná pro parking. Ta se dá pak využít k velice různým účelům podle vašich aktuálních potřeb. A konečně poslední stupínek tvoří plachtové garáže s ještě nižšími náklady. Nejde navíc o žádné provizorium, ale plnohodnotnou variantu garáže pro váš vůz.

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefonní číslo
Zadejte telefon
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, že nejste robot:
Potvrďte, že nejste robot.